Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki vállal Győrben vagy környék...

Ki vállal Győrben vagy környékén nappali menetfény beszerelést?

Figyelt kérdés
Olyan villamossági szerelőre vagy szakszervizre lenne szükségem, aki vállal nappali menetfény bekötését, ha lehet akkor ne horribilis áron. Kit tudnátok ajánlani?

2019. márc. 9. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nem fognak ilyennel szüttyögni


pepecselős meló, amiért max 10et kérnének el, de nekik sokkal több lóvé van a "rendes" munkákból


te nem tudod bekötni?

2019. márc. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek hozzá, "csak úgy" nekiállni meg nem akarok, nem szeretném sem az autót, sem a menetfényt tönkre vágni. Bár ahogy olvasgattam, nem egy nagy dolog, szóval ha tényleg nem vállalja senki, kénytelen leszek valahogy magam megoldani.
2019. márc. 10. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is magamnak kötöttem be. A lényeg, hogy olyan menetfény kell a kocsiba, ami átmegy műszakin

Egyszerű a bekötés, ami fontos, hogy a rögzítés erős legyen, nekem műanyag hegesztő oldotta meg a felfogatást

2019. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!