Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány hosszabbítás...

Jogosítvány hosszabbítás magyarországi háziorvos nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve lejárt a jogosítványom, melyet szeretnék meghosszabbítani. Ugyanakkor jelenleg külföldön van biztosítási jogviszonyom, így nincs magyarországi háziorvosom. Tudja valaki, mi ilyenkor a teendő? Bármelyik orvoshoz elmehetek otthon a kötelező vizsgálatra (és esetleg kicsit drágább a folyamat ez esetben)?



2019. márc. 12. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy az fizetős biztosítottként és anélkül is. Szóval szerintem simán a saját háziorvoshoz, kifizeted azt hiszem 5ezer és meghosszabbítod. De ha kint van az álandó lakhelyed akkor érdemes honosítani ott a jogsid.
2019. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van magyar lakcímkártyám, csak biztosítva nem vagyok otthon. Elsősorban otthon vezetnék, nem kell a munkámhoz, csak szeretném hogy meglegyen a jogsi és szép lassan visszaszerezhessem a rutinomat :)
2019. márc. 12. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor elvileg mennie kell a lakcímkártya szerinti orvosnál.

Az adott országban ahol vagy nem tudom ez-e a szabály vagy mégis lehet ott, egy vizitet/telefont megér.

2019. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!