Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak? G astra, Civic,...

Első autónak? G astra, Civic, Mazda 323

Figyelt kérdés
5-600e Ft környékén nézelődöm, 1.4 benzin. Jelenleg a G astra, civic és a mazda 323 között vacilálok. Szerintetek melyik lenne a legjobb? Alkatresz szempontjabol biztos nagyon jo lenne az astra viszont nem tulzottan vonz, mint autó. A másik kettő viszont tetszik is.

2019. márc. 13. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mazda 323. Civic is jó lenne, de annak megvan az a baja, hogy sok közülük hülyegyerekautó lett mára, nehéz olyat kifogni amit nem barmoltak szét tuning címén.
2019. márc. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2003-as kiadású Astrám van, igaz csak 1,2-es motorral.

Lehet, hogy nem a legszebb autó a világon, de kevés jobbat tudok. Igaz, nem egy erőgép, de üzembiztos, kedvező a fogyasztása, és ha még kombi is, pakolni is lehet bele bőven.

És még két érv az alkatrész ellátottságon túl: minden bontóban van legalább 1-2 darab, és szinte az összes szerelő ért hozzá!

2019. márc. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régóta vezetek, de most nemrég vettem egy g astrát a cégbe, mert sajnálom a családi autót munkára fogni. Városon belül mozgok leginkább. Olcsó, kis pénzből is fenntartható, mindenképp ajánlom! (1.6 automata)
2019. márc. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Követem
2019. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
49%
Civicből de főleg mazdából nem fogsz olyat találni ami ne lenne laskára rohadva.....nem mint ha a g astrat nem fogná a rozsda,csak ott mégis nagyobb esellyel fogsz ki olyan peldanyt aminek nem szita az alja!
2019. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, de én a helyedben Suzuki Swiftet vennék, régit/újat, szinte mindegy. Hatalmas alkatrészkészlet elérhető hozzá, és akármennyire is népautó, tud jól is kinézni. Civicek Mazdák valóban előszeretettel rohadnak, bár egy idő után nyilván mind elkezd :D
2019. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Swiften nem is gondolkozom, kilőve.

Az a kérdés, hogy melyik éri meg jobban teszem azt, találok egy civicet vagy 323-at normális állapotban.


Esetleg más típusok is szóba jöhetnek, mert el vagyok bizonytalanodva.

2019. márc. 13. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
40 éve van kocsim. Astrám is volt, és bizton állíthatom, hogy a legmegbízhatóbb autóm volt eddig. Én azt ajánlom.
2019. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!