Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tomos Bt 50-et szeretnék...

Tomos Bt 50-et szeretnék vásárolni 1. motornak. Tomos márkáról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

-Mennyire karbantartás igényes gépek?

-Megbízható gépek?

-Magasságom 183 cm, ahogy a gépkönyvét megnéztem elmenne az ülés pozíciója.

-Végsebesség? (munkába járáshoz használnám szóval nem száguldozásra csak legyen egy közepes 50-60 km/h-s utazó tempója)

-típus hibái mik lehetnek (szokásos 2t hibákon: karbi, légszűrő koszolódáson kívül)

-illetve, mennyit érhetnek felfúratva (dugattyúcsere miatt) normális kinézetben/állapotukban


Hallottam szerb osztálytársaimtól hogy náluk sz.rásig van minden piac/ motoros üzlet Tomos alkatrészekkel, de itthon nem igen találni csak 1,2 webshopot, ott is univerzális alkatrészek amik gondolom jók a Bt50-hez is, de nem értek hozzá így örülnék ha valakitől ezekről az univerzális alkatrészekről felvilágosítást kaphatnék.


Műszaki ismereteim vannak, de motorikusan eddig csak Babettába nyúltam bele (kis érték, kisebb felelősség)


Köszönöm, ha elolvastad a kérdésem és a leírást!

Kíváncsi vagyok tapasztaltabbak véleményére.

Szép napot!

M.



#motor #alkatrész #szerviz #segédmotor #Tomos #SMKP #at50 #Tomos bt 50 #Tomos Bt-50 #alkatrész ellátottság
2019. márc. 13. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!