Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer 2. 0 Did...

Mitsubishi Lancer 2. 0 Did motor. Nagyon megtezszet, borulesek meg ehy csomo felesleges extra. Megbizhato?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Na
2019. márc. 14. 08:00
 2/3 anonim ***** válasza:

fuh tyerek, aszért átnészhetnéd amit irsssz mielöt elkültöt.


Ha 10 éveset veszel, akkor készülj rá hogy egy 300.000ft-ot rákell költeni összességében ha nem vigyáztak rá kellőképp mivel dízel.


Ezen kívül amúgy elég megbízható bár nekemis 1 éve van meg. De a motor Volkswagen passat ami alapvetően nem egy rossz motor csak baromi hangos.


Én ráköltöttem már jó 6-700.000-et de van hozzá jókis 18-as JRW felni, belül egy hatalmas fejegység amivel bármit lehet csinálni, tolatókamera hátul, radar elől, na meg egy jókis sport kipufogó ami nem túl hangos, de ad neki 1 kis pluszt a hülye dízel kerregésre, és motorikusan is rendbe lett téve értelemszerüen.


Javaslatom hogy Shell V-powert tankolj bele. Sokkal gyengébb a kerregése azóta.

2019. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

2009-es full extrás amit neztem,180.000-ben van.

2019. márc. 14. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!