Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új kisebb autó vagy használt...

Új kisebb autó vagy használt nagyobb?

Figyelt kérdés
Nézem az autó piacot, 3 millió ft körüli összegért újonnan vannak Daciák, Suzukik, stb. Használtan több éves Avensisek, 2-3 éves Corollák vannak. Többnyire városban autózom, családom nincsen. Új autó felé húz a szívem amúgy. De érdekel a ti véleményetek is. 21/F
2019. márc. 15. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

En is igy voltam, es egy vadiuj e mercit vettem a 3 éves s mercihelyett


18/f

2019. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Új!
2019. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát Suzuki vagy Avensis…

Értelmetlen az egész gondolatmenet.

Inkább azt kellene eldönteni milyen autó kell, mekkora méret, mekkora motor, milyen használat etc.

Városozásra biztos nem vennék Avensis méretű autót. Dacia-t meg sehogy se. Én néznék egy Polo-t vagy Corsa-t, ha belefér a keretbe, akkor újat.

2019. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Újat! Egyedül városban teljesen megfelelő egy Sandero méretű kisautó is. Teljesen felesleges egy "250 lóerős biturbós kombit" venni ilyen célra.
2019. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet még magyar pályára is bevállalnám, ha arra kerülne sor. A 120-130 km/h ezek a kisautók is bírják. Nem?
2019. márc. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!