Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az ami nektek vezetés...

Mi az ami nektek vezetés közben adrenalint ad? Mit élveztek benne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az autókat, de néha már már monotom tud lenni. Én nem az a típusú ember vagyok aki azért akar autózni hogy megnyugodjon, hanem inkább az ékvezeteket keresem, az andrenalint. Titeket mi tölt el ilyen érzéssel amikor vezettek?

2019. márc. 17. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj gokartozni vagy versenypályára, ott kapsz adrenalint :D


Normális ember közúton nem azért autózik, hogy adrenalint szerezzen hanem, hogy épségben elmenjen dolgozni, kirándulni, épségben hazaérjen a családjához stb....

2019. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ad adrenalint, nem azért szeretek vezetni. Ha te erre vágysz, akkor tényleg pályán a helyed.
2019. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sok körül nem néző gyalogos, lakot teruleten 28al araszolo nagypapak, ezek sok adrenalimt adnak
2019. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én semmit. Utálok vezetni.

1996 óta pedig napi szinten nyomom.

Akkor egy 1.6-os benzines golf 1-el mentem, ment mint a rakéta abban az időben, de már akkor is idegesített.

2019. márc. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az jo mikor hajtok fel az autopajara el odalepek neki.

Kulfoldon elek es itt amugy szinte mindig tele van autoval az autopalya tehat nem igazan lehet gyorsulgatni.

Felgyorsulok hogy ramenjek az autopalyara, kozben az autok ott lassabban mennek mint a hatso utakon.


Igazabol nem ad adrenalint. Napi durvan 1 orat vezetek es nem igazan lehet elozgetni meg gyorsulgatni a forgalom miatt.

2019. márc. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 imnard ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged válassz valami extrém sportot, de a közút nem versenyzésre való, nem arra találták ki. Az már a rendszer hibája, hogy versenyautó teljesítményű autókat engednem közúton közlekedni, amit egyesek nem is akarnak kontrollálni
2019. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!