Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta teherautós/kamion...

Milyen fajta teherautós/kamionos NAPIZÓS (tehát naponta bejárós) munkalehetőségek vannak belföldön?

Figyelt kérdés

2019. márc. 19. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván nem fogja senki az összes lehetőséget listázni, de a belföldi áruszállitások általában egynapos, hazajárós melók.

Az más kérdés, hohy hajnalban indul, és késő este ér haza a dolgozó, tehát sz@r meló, de te olyat keresel...

Lehet az üzletekbe, boltokba áru szállitás, építőiparban, sóder, tégla, aszfalt, stb szállitás, élő állat szállitás a vágóhidakra, és lehetne sorolni, belföldi fuvarnál nem röbb napos egy fuvar, hanem egy nap lehet több fuvar is.

Az már részlet kérdés, hogy lehet reggel 6-ra a célnál kell lenni, és hajnal 3-kor indult...

2019. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesco, Penny, Lidl, Meg a többi.

Igaz hogy az nem teljesen sofőr munka, inkább rakodómunka de napi bejárós.

Elég rossz meló.

2019. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért azt tegyük hozzá, hogy ez csak Budapest és környékére igaz, mert vidéken olyan hogy napizós KAMIONOS munka nem létezik, 99%ban hetelős az összes, vagy uniózós. A teherautósofőr meg általában pékfutár, vagy GLS-es (már ahol van GLS vagy hasonló depó) ami hajnali 3-4 körül kezdődik és valamikor délután ér véget.


Esetleg napizós rendes kamionos meló, ahol nem kell rakodnod meg nem kis tyúkól tgs man-ban kell ülni az az építkezéses meló (általában billencsezős), de az általában csak addig tart amíg fel nem épül az építmény. Ha esetleg van bánya vagy valami kitermelő nagyüzem, akkor szerencséd lehet.

2019. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Áruházi terítőmunka, én szeretem...
2019. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Billencsezés
2019. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a Lidl, Penny és társai áruterítős munkákat ne nevezzük sofőr munkának. Inkább targoncás,raktáros,komissiózó vagy aki néha még talán vezet is.

Én pályakezdőként kerültem ilyen helyre. Egy életre el is ment a kedvem a kamionozástól.

2021. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de ez a te hülyeséged hogy belföldes melótól vársz kamionozást :D Magyarország egy kibaxott fertő minden szempontból, szar utak, kevés autópálya, sok szar országút idióta autósokkal akik 70-el mennek, minden bokorban egy rendőr radarral, vagy civil autóval direkt olyan helyre beállva hogy ne lásd, ja és persze Németországot meghazudtoló büntetések (ott egy gyorshajtás 15 euró, kb 5000 ft, itthon úgy kezdődik hogy 30 ezer). Én gyakran járok csehbe Bánrévénél, tiszta szégyen hogy még a szlovák országutak is ezerszer minőségibbek mint nálunk az autópályák :D
2021. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!