Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2013-mas Kresz vizsgához...

A 2013-mas Kresz vizsgához képest a 2019-es tényleg gyökeresen megváltozott? Nehezebb lett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanaz mint akkor, mninimális változás van. Mitől lenne nehezebb? 99%ban ugyanazok a kérdések, a vizsga meg 100%ban.
2019. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
3 pontosakat csináld meg aztán utána nagy eséllyel átmész.
2019. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem már rég megvan a jogsim, csak egy fiatalka barátocska mondta, hogy biztosan teljesen más, mint amikor én csináltam (Nehezebb), mivel más az iskolában tananyag is az előző évihez képest.
2019. márc. 19. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. 2015-vénusz vizsgáztam, és 2018-ban is, kérdések szó szerint ugyan azok voltak. Pedig más kategória volt. A barátocskád valószínűleg csak egy ürügyet keres hogy ő miért bukik meg.
2019. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015-ben*
2019. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lett nehezebb :) Nehezebb akkor lett a dolog amikor nem emlékszem a dátumra,de a papír alapút a számítógépes váltotta...papír alapún ha valamit nem tudtál azt kihagytad és később vissza tértél rá,pláne ha pikk pakk lenyomtad ami ment akkor bőven volt időd gondolkodni azokon amik hirtelen nem mentek. Aztán bejött a számítógépes ahol meghatározott idő van minden kérdésre és nincs az,hogy ledarálom amit tudok aztán vissza lépek azokhoz amiket hirtelenjébe nem tudtam.
2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolaó: de pont hogy számitógépesen is kihagyhattod amit nemtudsz és a végén visszajönnek azok a kérdések amiket ugrottál.
2019. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2015-ben változott.

Ugyanúgy 55 kérdés maradt, viszont több kérdésből állíthatják össze a kérdéssort. A képes feladatokban a 30-40 éves képeket újakra cserélték, illetve mozgóképeket is raktak bele.

De a kérdések ugyanolyanok maradtak, tehát ha nem a kérdés-válasz párokat magolod be, akkor semmivel sem nehezebb, mint a régi.

2019. márc. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!