Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 320D 150LE tudnátok...

BMW E46 320D 150LE tudnátok írni tapasztalatokat? Valóban megbízhatóak nagyon, nem úgy mint a 136 lovas?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jól felszerelt e46-ot néztem ki, de nem tudom mennyire merjek belevágni. Azt tudom hogy a 136 lovas hulladék. De azt mondják a 150 lovas nagyon megbízható. 2 ismerősömnek is van, Ők csak jót mondanak róla.

2019. márc. 20. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon. Leszámítva a főtengely ékszíjtárcsa folyamatos cseréjét, a motor konstrukciós hibáját, a turbók elhullását és a hátsó rugók törését kiváló autók. És soha nem rozsdás.
2019. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván állapot kérdése. Vannak még belőle nagyon jó darabok, a lényeg hogy nagyon nézd meg mielőtt megveszed. Sokaknál már szinte szitokszó lett az E46, pedig ha kifogsz egy rendesen karbantartott törés- és rozsdamentes példányt, az még sokáig nagyon jó autó tud lenni. Már az ára egyébként nagyjából elárulja mire lehet számítani, Magyar piacot egy az egyben felejtsd el, kint pedig olyan 5000 EUR alatt közel se menj hozzá, árban onnantól felfelé találhatóak a vállalható példányok. Ha ettől olcsóbbat veszel, akkor nagy eséllyel jön a szopóroller.
2019. márc. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megbízható, jó kocsi!


Szerintem vétel előtt mindenképp vidd el egy állapotfelmérésre és csak utána vedd meg!

2019. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megbízható.

Egy ismerősömnek van(38x km kb, pálya-országút-város is van benne), semmi komolyabb baja nem volt vele. Bár mivel új kora óta megvan neki, ezért gondolhatod, hogy nem okosba csinálgatja a dolgokat az autón. Arra számíts, ha valami meghibásodik, akkor nem lesz olcsó. Okosban sem, mert utána jönni fog a szívás.

2019. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek: nem a 136 lovasról beszéltem, látom sokat konyítasz a témához..... Majdnem 20 évesen mutass már rozsda mentes autót pls.


Második kommentelő: sose veszek egy autómba se bontott alkatrészt és szerelni se szerelek. Utálom a dolgokat "okosba" megoldani, mert annak mindig csak rossz vége van :D Ezt már nagyon fiatalon megtanultam :)

Az alkatrészek pedig kifejezetten nem drágák hozzá. A 30D-hez már valóban kicsit drágábbak a cuccok :)

2019. nov. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!