Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted mely autók unalmasak?

Szerinted mely autók unalmasak?

Figyelt kérdés

Nem rosszak, vagy megbízhatatlanok, hanem kívül és/vagy belül uncsik. Szóval azt mondod rá, hogy pff, nem tetszik mer' uncsi.

(Közvéleménykutatás, nem akarok unalmas autót, nálam a régi Suzuki Swift ami kapásból kizárva.)



2019. márc. 23. 13:14
 1/7 anonim válasza:

Számomra a hazai kínálat 90%-a az.

Pokolian kevés a komoly sportkocsi, az amerikai csemegék, és a valóban komoly, japán csodák.

2019. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Suzuki Swift (kifejezett idegesít, rosszul vagyok ha megy elöttem egy), Opel Astra, Régebbi fajta Audi A4, tragacs Mercedesek
2019. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 2004 utáni autók nagytöbbsége ma már ilyen. Majdnem mind egymásra hasonlít, majdnem azonos forma, stb. Az a jó, hogy van 1-1 egyediség is, ami picit ezen változtat (pl.: Toyota C-HR).
2019. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A japán autók, de nem is feltétlenül az autóikkal van bajom (bár sosem tetszettek), hanem az az erőltetett, irritáló japánautó imádat hozta ki belőlem az ellenszenvet, mikor már minden baráti összejövetelen is csak az ment, hogy a Suzuki és a Toyota az isten, a neten is csak ezt olvasom... Hányingerem van tőlük.
2019. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen tömeg gagyik: swift, astra, osszes ujabb dacia, koreai "chevrolet", stb.. Ezektől a hideg is kiráz
2019. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Volvo.
2019. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok lerúgott, olajzabáló, életveszélyes tragacs.
2019. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!