Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindenki megtud tanulni vezetni?

Mindenki megtud tanulni vezetni?

Figyelt kérdés

Kész a kresz vizsgám, el kellene kezdenem vezetni, de van bennem egy kis félsz, hogy nem fog majd menni.

Normális ez? Alapvetően bárki megtud tanulni vezetni?

Azzal szoktam magam nyugtatni, hogy a szomszéd iq bajnoknak ha sikerült, nekem is sikerülnie kell.


2019. márc. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem egyformán gyorsan, és nem egyformán jól.
2019. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drazicc ***** válasza:
46%
persze mindenki vezeti legalább az áramot.
2019. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kéz nélkül elég nehéz. Úgyhogy nem mindenki.


Én pl szédülök folyamatosan. Ezért én sem tudok vezetni.

2019. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Autókezeléshez némi érzék kell, a közlekedéshez pedig logikus gondolkodás.

Sulis éveim alatt 3-asnál jobb soha nem voltam semmilyen tantárgyból, voltak félévi bukásaim is, gyakorlati dolgok mindig mindenben hamarabb ment.


Ez is azt eredményezi hogy a kresz vizsgám 4.re sikerült, a vezetés saját figyelmetlenségeim miatt 3.ra.


A mérnökinformatikás hozzátartozómnak meg minden elsőre.

2019. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az autó vezetés tanulása hasonló folyamat, mint a biciklizni tanulás.

A többség meg tudja tanulni, rövidebb, vagy hosszabb idő alatt, kevesen vannak, akiknek nem sikerül.

Ami sokakat tévútra visz, a 30 óra nem azt jelenti, hogy annyi idő van a tanulásra... ha szükséges 50-60 órát is rá kell szánni.

Ami komoly különbség a bicikli és az autó között, az a méretéből és a sebességéből adódó nagyobb veszélyesség - azért kötelező oktatótól tanulni.

2019. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Előbb utóbb mindenki kap jagosítványt? !.

Aztán minden nap tele a hír műsor halálos balesettel.

2019. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek 98%-a szerintem meg tud tanulni vezetni.Van aki végtelenül béna hozzá vagy nem tud gyorsan gondolkozni,de elég gyakorlással és rutinnal szerintem menni fog.

És ha már gyakorlásnál tartunk,ajánlom hogy kérd meg valamelyik rokonodat hogy vigyen el legalább egy körre vezetni valahova,hogy tudd milyen autóban ülni meg néhány nagyon alap dolgot,segíteni fog az önbizalmadon.

2019. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!