Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen felhasználáshoz jò egy...

Ilyen felhasználáshoz jò egy ilyen autò?

Figyelt kérdés

Szeretnénk autòt vásárolni de nem mindennapi használatra szinte már hobby autò.Nagybevásárlásokra használnánk,vagy ha nagyon rossz az idő,vagy valami más nagyon indokolt esetben kell,és nyaraláshoz.(Kb. egy év alatt 10.000 Km és ugye itt csak benzines autòròl lehet szò)

Nézelődtünk egy jò áron,jò állapotù 1.2 8v 2000 évjáratù Fiat Punto-t néztünk.

Neten olvasgattam,ismerősöket kérdeztem és az mondtám hogy nem eszik sokat,és a rozsdán kìvűl más hatalmas baja nincsen.

(Tisztában vagyok vele hogy 60 lò nem sok de nekünk arra pont elég hogy szükség esetén eltudjon menni 30 km-t.)

Szerintetek erre a cèlra megfelel?

Ha van más tipp szìvesen meghallgatom.



#közlekedés #autó #fiat #ritka használat
2019. márc. 23. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem hogy a max keret 700.000 Forint és 300.000 Forint átìrásra+Szükséges azonnali javìtásra.
2019. márc. 23. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:

A bevásárlás még hagyján de hogyan akarsz nyaralni menni egy Puntóval??


Mert ha csak arra gondoltál hogy max kettő nagy bőrönddel leugrani a Balatonra akkor rendben van.


Akkor vegyél csak Puntót ha a pakolás nem fontos, mert ahhoz a Puntó nagyon pici.


Én a helyedbe egy Ford focust vagy egy opel astrát vennék, ha jól körülnézel akkor 700 ezerből már éppen kijön egy jó állapotú példány.

2019. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Annyira nem számít a hely.

Nyaralni csak Magyarországon belül szoktunk menni.

Köszönöm a tippeket :)

2019. márc. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!