Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kopog az autó eleje és...

Mitől kopog az autó eleje és a kormány?!

Figyelt kérdés

Helló, az autómban már cseréltem lengőkart azzal együtt új szilentek kerültek bele (mármint lengőkar szilent), mind a két talpas cserélve lett, mindkét toronycsapágy cserélve lett, a két stab rúd is cserélve lett, viszont még mindig kopog valami néha az elejében és nem jövök rá mi az. Nem kell a távsegítség, csak ötletek adjatok mi lehet az amit még érdemes lehet megnézni cserélni?! Lengéscsillapító és rugók rendben vannak.

+ 1 kérdés, a kormányon mikor lassan macskakövök haladok érzek némi kotyogás/lógást/lötyögést nem tudom pontosan meghatározni, erre ötletetek esetleg?


Köszönöm!



2019. márc. 24. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Stabilizátor szilentek is tudnak kopogni
2019. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gátlók rendbenvannak,ezt írod.

Szemre lehet.

De nekem is volt hasonló,végül a kiszerelt gátló rudazata kopácsolt oldalirányban,teljesen meghalt,csillapítással azonban nemvolt gond.

2019. márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
Az autó típusa /évjárata titok?
2019. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Audi A3 1.8 T 1998
2019. márc. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!