Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általában a ronda autók a leg...

Általában a ronda autók a leg eladhatatlanabbak?

Figyelt kérdés

Pl Suzuki Wagon r+, Fiat Multipla, Renault Thalia, stb..

Egy Thalia-t próbálok eladni egy ideje, lassan már csak 200-ért hirdetem, 2004-es, teljesen rozsdamentes, semmi hibája, friss műszakival. Senki sem hívott miatta. Van, aki 700-ért hirdeti ugyanezt.



2019. márc. 25. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, a rossz autok a leginkabb eladhatatlanok...
2019. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Thalia sem olyan ronda, csak a neten kitalálták, hogy csúnya.

Amúgy meg akármilyen autót nehéz eladni. Hihetetlen túlkínálat van egész Európában, szarásig tele vagyunk autókkal.

Visszatérve a témára: próbálj meg eladni egy régebbi, gyönyörűnek titulált Alfa Romeót, vagy egy szép Jaguárt például... Ott rohad meg rajtad, senki sem veszi meg, és nem azért, mert rondák :)

2019. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, a régi Alfát meg Jaguárt azért nem mert szarok.

A Thalianak sincs jó híre, talán ezért nehéz eladni, inkább vesz az ember egy Suzukit vagy F Astrát annyiért

2019. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Nincs eladhatatlan autó, legfeljebb eltérő értékvesztésű. De a Thalia egyébként teljesen eladható - ha tényleg olyan állapotban van, ahogy írod, akkor kereskedő is simán megvenni 400-450 ezer forint körül - valamit rosszul csinálsz, képek nélkül vagy alkalmatlan felületeken hirdetsz(hasznaltauto.hu-n pl. biztos nincs fent ilyen Thalia).
2019. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pedig fent van, eddig csak kereskedők hívtak miatta, AAA autó és társai.

De nézem, másnap sem megy el, ugyanazok vannak fent már egy jóideje.

2019. márc. 25. 19:17
 6/8 A kérdező kommentje:
*másnak
2019. márc. 25. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye, mutasd a hirdetést.
2019. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már levettem. :D

2 autóm van, ezt vettem legutóbb, de inkább ezt akartam eladni. De már nem éri meg, elgondolkodtam rajta, a régi az meg nagyon régi.

Ezen meg egy csomó mindent kicseréltem.

Szerintem nagyon jó kis kocsi, ahhoz képet, ahogy kinéz. :)

Aki vesz pl egy régi suzukit, vagy f astrát, aztán meglát egy ilyet ugyanannyiért, lehet, megőrül a dühtől szerintem.

2019. márc. 26. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!