Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem csökken jelentősen...

Miért nem csökken jelentősen a kötelező biztosításom?

Figyelt kérdés

Most leszek B8ban, és az utóbbi pár évben alig csökkent valamit. Első években nagyon sokat csökkent. Persze én sem várom el h ingyen legyen, de jó lenne ha 20 körül lenne.

Amúgy Suzuki Swift 2008 és olyan 27 körül lesz B8ban előreláthatólag.



2019. márc. 26. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A bonusz csak 5 szazalekot jelent, az inflacio 3, illetve egyre dragul az autoallomany, a munkadijak, igy a javitasok is tobbe kerulnek. Ha dragallod, lehet evente alkusznal ujrakalkulalni mashova.
2019. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy írták :)

Engem most örömmel értesítettek,hogy megszűnik a baleseti adó alkalmazása és most már a biztosító köteles a biztosítási adó megfizetésére :D

Így 32208ft lesz a biztosításom

Tavaly biztosítás+baleseti adó összesen 32392ft volt :DDD

Mondjuk van jobb ajánlat,így váltani fogok...egy ideje már B10-be stagnálok

2019. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoktad újrakötni?


Mert úgy is lehet spórolni. Ha évről évre csak hagyod, akkor nem fog csökkenni, sőt...

2019. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugyis sok ceg ad kedvezmenyt ha atkotod.
2019. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat csökknet?! Nálam hiába emelkedik a bónuszom, legtöbbször a díj is nő, nem hogy csökkenne. Tavaly októberben kerültem én is B8-ba. (Káreseményem soha nem volt.) Így most nagy kegyesen kivételesen valami 1500Ft-tal csökkant az éves díjam.

Én egy 2005-ös H Astrára, vidéki lakhellyel, 36 évesen, éves díjlehívással, 35e körül fizetek. A00-ban annak idején se volt sokkal több.

Érdemes nézelődni, megéri-e ugyan ott újrakötni, vagy esetleg átmenni más biztosítóhoz. Ez esetben se számíts nagy különbségre, de 2-3e Ft-okat lehet faragni.

2019. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En tavaly 38-at fizettem, iden 56-ot ugy, hogy kozben nott a bonuszom. No comment...
2019. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!