Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki használt/próbált-e már?

Valaki használt/próbált-e már?

Figyelt kérdés

a2-höz szeretnék kabátot nézni és láttam a shox factory bőrdzsekit.

Mennyire lenne jó ebben az árban.

Dainese-re nincs pénzem mielőtt ezzel jöttök.



2019. márc. 26. 13:06
 1/8 dirtboy ***** válasza:
A dzseki jó lesz de mi lesz a lábaddal?
2019. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60 ezer forintért egy ilyen natúr bőrkabátot? Ha bőr kell, akkor jó lehet. Ha csak azért veszed, mert jól néz ki, akkor szerintem felesleges. Ennyiért sokkal praktikusabb, sokrétűbb vászonkabátot lehet venni.
2019. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy hozzájutok 45ért akkor jó ár érte mert hirtelen 60-70ezrem nincs éppen?
2019. márc. 26. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:
A lábbelim már megvan régebb óta csak eddig a1-eztem. Volt mellé egy 20ezres kabát mert az arra éppen jó volt.
2019. márc. 26. 17:23
 5/8 dirtboy ***** válasza:

Ha szoktál gyorsan menni akkor vegyél ilyet mert másként nem nagyon éri meg a szenvedést amit egy ilyen bőrkabát okoz. 45 ezer amúgy jó ár nagyon ha annyiért megvan de tényhogy sokkal kényelmesebb egy cordura mint az ilyen bőr kabát.

tapasztalatból mondom mert ettől jobban szelőző kétrészes bőrruhám van (sixgear evo). Illetve van egy bel~pő szintű cordurám amit még jogsizni vettem.

2019. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
felfogom próbálni mind a kettőt de köszi
2019. márc. 26. 17:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként gyorsan nem szoktam 125 motorom van. Most lesz egy 500as de azzal se pálya, hanem inkább országút és túra a barátokkal.
2019. márc. 26. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
H nem szoktál gyorsan menni, nem pályázol, hanem túrázgatsz, akkor ez a kabát nem praktikus. Szinte semennyire.
2019. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!