Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes más üzemanyagot...

Érdemes más üzemanyagot tankolnom, vagy egy robogónál nincs érezhető különbség?

Figyelt kérdés
A motor egy 12 éves Japán 2t robogó.Auchannál szoktam tankolni, a melegebb időben 3,05-3,10L/100km a fogyasztásom. Teljesítményt nem szeretnék növelni, így is kényelmesen viszi az 50km/h -t. A fogyasztáson viszont jó lenne egy kicsit faragni. Fórumos vélemények alapján a MaxxMotion érdemes kipróbálnom, van esetleg más ötlet?

2019. márc. 26. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, majd meg látod.
2019. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

Ilyen minimális fogyasztásnál mégis milyen különbségre számítasz? Ha lesz is akkor is ilyen 2deci talán 100on.

Az auchanos benzin van annyival olcsóbb a maxmotiontől hogy még akkor sem jössz ki olcsóbban ha 2decivel több fogy.

2019. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Személyes tapasztalatom szerint a Lukoil 95-ös benzinje elég jó fogyasztási szempontjából. 10 liter Lukoil-nál tankolt 95-ös benzinnel több kilómétert tudok megtenni mint mondjuk a Mol 95-ös benzinjével.

Nekem a Lukoil benzinje jött be.

2019. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld!

Kíváncsivá tettetek, kipróbálom akkor a többi benzint is.

2019. márc. 26. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs módosítva a motor, akkor semmi különbség nem lesz.


Valószínűleg a csempészett ukrán 92-es benzinből is ugyanannyit fog fogyasztani, mint a "maxxipoweroxyaction 100"-ból.

2019. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
Egy 50-es 2T robogoba kb annyi ertelme van "jobb" benzint tankolni,mint tengeralattjaron a terasz!
2019. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anc ***** válasza:
Én a shell v-powerben bízom a legjobban, de nekem az a legfontosabb szempont, hogy ne haljon meg a motor pár év után. Neked is ezt javaslom, nagyon nem mindegy, hogy milyenek az adalékanyagok.
2019. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A prémium benzin segít kicsit végsebességben talán gyorsulásban is, Jawa 210 babetta 50 km/h Tartósan Motowell Magnet Sport 65 helyett 71 km/h végsebesség és a kipufogót is kitisztította mert más hangja lett
2019. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!