Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lehet autóban aludni...

Nem lehet autóban aludni Európa országaiban?

Figyelt kérdés

Egy hosszú úton kötelező szállodába, panzióba menni?


Van erre jogszabály itthon/külföldön?



2019. márc. 26. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régebben rengeteget autóztam s volt, hogy megálltam pihenni 1-2 órát de kizárólag benzinkutakon a parkolóban. Senkit nem érdekelt, hogy aludtam vagy csak ültem a kocsiban.
2019. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem szabad, bárhol az autópályán megállsz éjszaka, a parkolókban alusznak az emberek az autóban, sokszor járó motorral. Senki sem piszkálja őket, meghát jobb, ha megállnak az parkolóban aludni, minthogy a kormány mögött tegyék ugyanezt. Ja, és a kamionokban is lehet aludni, legálisan.
2019. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
100%
Tőlünk nyugatra (1-2orszag kivetelevel)a kocsiban alvas kb mindenhol vadkempingezesnek minősül,kivéve ha ezt kijelölt autópályaparkoloban/pihenőben teszed!Nyilvan az teljesen mas!
2019. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!