Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most volt a forgalmi vizsgám...

Lalisos kérdése:

Most volt a forgalmi vizsgám szerintetek ez megért egy bukást? Többi lent

Figyelt kérdés
Levezettem a vizsgát teljes 50 perc kereken és amikor vissza értünk a vizsga helyre azt mondta a vb hogy egy jobbra előre parkolást mutassak be.Neki kezdtem rendesen be álltam korrigálnom kellett egy kicsit hogy egyenesbe legyel nagyon kicsi helyen voltam alig fértem be de a vb ezt a helyet akarta.szóval amikor korrigáltam nem néztem teljesen hátra hanem csak a hátsó űlésnél lévő ablakig néztem és így be láttam térlátással a hatsó ablakot is. De a vb azt mondta hogy nem engedhet át viszont ragyogóan vezettem és nagyon sajnálja mert 0 hiba ponttal mentem végig és még szó szerint 20 percig mondta hogy milyen jól is vezettem gondolom nem tudta eldönteni hogy meghúzzon e szerintetek jogos volt?

2019. márc. 27. 12:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Most azt is mondd el hogy mit hibáztál!
2019. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem néztem eléggé hátra a parkolás korrigálásánál.
2019. márc. 27. 12:16
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Ez van, ha az ember nem borítékkal megy oda. Borzasztó ez a rendszer, de sajnos nem lehet mit tenni. Azért szurkolok a következő vizsgádra :)
2019. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! De azért milyen fura is ez a helyzet mert ugye pl 5 lefulladás kell ahoz hogy megbukj és szerintem egy lefulladásból még komolyabb balesetek is lehetnek.
2019. márc. 27. 12:31
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Úgy tudom hogy alapból 3 hibapontnál van bukás és ez csak 1 pont. Ráadásul ez nem egy akkora nagy hiba. De hát mind1 mostmár, sajnos valószínűleg csak találni akart valami okot arra hogy megbuktasson és neki meg menjen a lóvé :/
2019. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
10 hiba pont lehet összesen.
2019. márc. 27. 12:38
 7/22 anonim válasza:
51%
Jogos volt
2019. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is írták, csak adni kellett volna neki egy kis pénzt. Egyébként a világ baromsága, hogy még a hátranézős tolatást gyakoroltatják. A tükörből kell megtanulni 1-2 hátranézéssel. Ez nem a kocka autók kora, amikor elég volt hátranézni mert látszott a sarka. Sajnos ez a magyar rendszer hibájából fakad.
2019. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem lefizetés kérdése. Egyszerűen elmulasztottál egy olyan dolgot hogy megfelelően körülnézzél, magyarul nem néztél hátra teljesen és ez balesettel is járt volna ha épp ott megy el egy ember és picit meglököd mert nem néztél hátra megfelelően. Persze ezt a VB-nek el kellett volna mondania indoklásként hogy miért buktatott meg ezért mert lényegében elmulasztottad a megfelelő körültekintést ami végett balesetet is okozhattál volna, és ez már súlyosabb hibapont amiből elég egy hogy azonnal megbukjál.

Ebben teljes mértékben igaza volt, de ezt meg kellett volna indokolnia. Ezt fogd fel egyfajta tanulságnak hogy legközelebb erre jobban odafigyelsz. Mondjuk ezt az oktatód is elmondhatta volna, de mindegy igazából, mert a lényegen nem változtat.

2019. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerinted miért mondogatta még utána 20 percig, hogy milyen jól vezettél? Van, aki ilyenkor veszi a lapot, és van, aki nem...
2019. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!