Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Castrol (eredeti, nem hamisito...

Castrol (eredeti, nem hamisitott) motorolaj mennyire jo valasztas? Arabol valahol a kozepkategoriaba tudnam sorolni. Ki mit mond ra?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 16:50
 1/10 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Pont ugyanolyan, mint a többi gyártó azonos standardnek megfelelő terméke. Nem azért ezt tölti sok szerviz, mert bármivel jobb, mint a többi, hanem mert leszerződtek a BP-vel.
2019. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokan szidják az utóbbi évekbe, én még mindig a Castrolban bízok, főleg ha VW féle autóm van.
2019. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A castrol olyan "adalékot"tartalmaz,amitől sokkal jobban fogy...

Ha fizetnének hogy elvigyem se kéne,ráadásult méregdrága

2019. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak Castrolt használok és rendben van vele az autó!
2019. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is Castrol EDGE Titanium FST-t használok évek óta. Semmi bajom vele. 15.000km-enként cserélem az olajat egy lassan 300.000km-t futott autóban. Rátöltenem még soha nem kellett. Turbó bontatlan, gyári. Árban szerintem is középkategória.
2019. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is megvédem a castrolt. Edge megy mindig a motorba, olyan simán ketyeg, mint egy svájci óra (bmw, benzin)
2019. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, hogy mibe teszed és, hogy mi a gyártó előírása az olajminőséget illetően.


A Castrol-sem egy bűvös, mágikus erejű, hiper szuper olaj, azért az árért amennyiért adják, csak régóta van a piacon, régóta ismert és bizonyított gyártó és jó a marketingje. Szóval ezt kell mérlegelni.



Ettől függetlenül vannak kevésbé reklámozott, nem annyira régi és nem annyira ismert, más gyártók olajai is amelyek képesek teljesíteni ugyan azt a teljesítmény szintet és közel ugyan azt a minőséget mit egy Castrol, néhol jóval olcsóbban:

[link]


Nem mondom, hogy a Castrol nem top olaj, csak nem minden esetben ésszerű választás.

2019. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gyártóm ezt íja elő, így csak ezt használom.
2019. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
e46 320d BMW be is ezt rakom gyári ajánlás a Castrol 5w40 edge, és 10.000 km-ént cserélve. Jó helyről kell venni. Már nincs hamisított az pár éve volt azóta már kiszórták azokat.
2019. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 7, eszembe nem jutna nem gyártóművi előírásoknak megfelelő olajat tölteni az autómba! A fenti Castrol olaj természetesen rendelkezik jóváhagyással. Sőt, az autóm gyári olaja is ez.

Szerintem a Castrol anyacége a British Petroleum kicsit többet rakott le már a világ kenőipari asztalára, mint egy csomagolócég.

Szerintem pont nem az olaj az amin spórolni kellene. Évente egy, legfeljebb két olajcserém van. A megspórolt pénz mennyi az autó éves össz költségéhez képest?

A legfontosabb, hogy a motorolaj a gyártóművi követelményeknek megfeleljen. Azon belül, mindenki válasszon belátásának megfelelő márkát! :)

2019. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!