Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1,3 -as kb...

Suzuki swift 1,3 -as kb milyen àrakkal lehet kalkulàlni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
tudom, fugg felszereltsegtol, bàr ezek még nem abba a full extra kategoriaba tartoznak, de mondjuk hogy extràk (klima) nelkul. Es nem az a nagyon lerugott kategoria. Nem fiatal autok ezek, tudom csodàt nem vàrok, de ha mondjuk az ember megis kifogja mert kilehet fogni kb mi az az àr ami reàlisan kifizethetö erte?
2019. márc. 29. 17:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán, ha értelmesen tennéd fel a kérdést, lehetne rá értelmesen válaszolni.


Autó vásárlást ugy tervezünk, hogy van egy bizonyos összeg, és azt latolgatjuk, abba mi fér bele.

Minél olcsóbban, mennyire olcsón fenntartható... ezzel nem lehet mit kezdeni.

A Swift is lehet drága.

2019. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nesze semmi fogd meg jól vàlasz. Köszönöm hogy benéztél hozzàm!
2019. márc. 29. 18:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha most kiírom az összeget, és te latolgatod mi fér bele, akkor nem a kérdésemre vàlaszolsz. Ha kiírom hogy 300.000 ft -ért akarok autot venni, akkor te latolgatsz hogy ilyen meg olyan àllapottal ezt meg ezt érdemes megvenni. De én nem azt kérdeztem. Nem ajànlatot kértem meg latolgatàst. Ha a kérdésemre vàlaszoltàl volna egy összeget mondasz, hogy nézd te gyógyegér ebben a kategóriàban ilyen korú autót ha veszel, és ha minden jó pöpec rajta akkor kb X és Y közötti összeggel próbàlj szàmolni. Nem te megmondtad hogy nem ertelmesen tettem fel a kérdést meg latolgatni akarsz nekem.
2019. márc. 29. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

" mi az az àr ami reàlisan kifizethetö erte?"

Ami a zsebedben van.

30 milliót is adhatsz az enyémért.

2019. márc. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
làtom megy a trollkodàs. Tudod mire gondoltam, hogyne tudnàd, hisz pont ezt a dolgkot kihasznàlva, mondasz olyan végleteket ami abszurd. Nincs még a zsebembe pénz gyüjteni akarok rà.
2019. márc. 30. 08:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy pár generációs Swift. Melyikre gondoltál pontosan? :)

Ha a régebbi (15-25 év körüliekre ), akkor 350-400 körül mozog, amivel nem igen kell foglalkozni. 200 ezrekért nem igen fogsz jót kapni.

Ezeknél a típushiba: nyúlvány rohadás, lengőkar rohadás, torony rohadás, kereszttartó rohadás, és mint mindegyik ilyen korú autónál, az alváz rohadás. Ezekre figyelj megvételkor mindenképp.

2019. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!