Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon vajon mennyi...

Magyarországon vajon mennyi garázsban/pajtában rohadó régi veterán autó lehet? Ismertek ilyen történeteket?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 20:35
 1/7 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Nyugati típusból valószínűleg nem sok, mivel az ilyen autó a szocializmus végnapjaiig óriási értéknek számított, amit ha lehetett, mozgósítottak. Ladák, Trabantok, Wartburgok és Zastavák viszont akadnak sokfelé az országban
2019. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
5
2019. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősünknek a garázsában állt egy W115-ös merci amit sosem használt kb.


Az öreg meghalt, azóta eltelt vagy 15 év, jó kérdés ott lehet-e még...

Szerintem igen mert gyerek nem tartotta velük a kapcsolatot, felesége elég kettyós :D

2019. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sosem tudtam felfogni, hogy hogy lehet az, hogy egy autó mozdulatlanul áll tizenéveket egy zárt helyen anélkül, hogy valaki beindította volna. Egyrészt a helyet foglalják más hasznos dolog elől, másrészt mégiscsak minden autó érték valamilyen szinten. Mégis hallok ilyen történeteket, például a múltkori befalazott 0 kilóméteres Lada, ami a totalcaron megjelent...
2019. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a kettyós feleség gazdag azóta :D
2019. márc. 30. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Hátha olvassa a kérdező a választ...


Egy helyet tudok: Budapest, XXI. kerület, Millenium-telep mellett nagy gépgyár tele van ilyenekkel (Google-kamerából is látszik felülről)

2019. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen olvasom, és meg is találtam.....nagyon kemény :) Bemehet oda vajon egy átlag ember?? Te láttad már élöben??
2020. jan. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!