Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes Rover 620-at venni,...

Érdemes Rover 620-at venni, van hozzá alkatrész?

Figyelt kérdés
Most van egy Hondám ami félig Rover, de tetszenek a Rover 600-ak és venni szeretnék egyet. Tudom abba is Honda blokk van amivel talán nem lesz baj, csak nem tudom mennyire van hozzá alkatrész és hogy mennyire drága a fenntartása.

2019. márc. 30. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod. Nem a Hondád félig Rover, hanem az akkori Roverek voltak kicsit Hondák. De csak pont annyira, hogy mára se alkatrészt ne kapj könnyen, se megbízható ne legyen. Ha engem kérdezel, soha ne vegyél azokból az időkből (sem) Rovert, mert sokkal nagyobb eséllyel pénztemető, mint jó. Ne csábítson el a belső tér.
2019. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig ez a Honda valóban félig Rover, mivel ez Angliába készült a Honda gyárban és a Rover fejlesztette hozzá a karosszériát, ami hajaz a Rover 400-as szériára. Míg a korabeli 6gen Hondák Japánba készültek. Nem a belső varázsolt hanem a külső, és erről a szériáról halottam a legkevesebb rosszat, inkább 75-öt szidják ami már BMW konstrukció. De majd megmondja remélem akinek volt ilyen. :D
2019. márc. 30. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
kedves ismerősömnek volt ilyen. azért írtam, amit írtam. egy kotla volt. A Rover Honda felügyelet, majd BMW alatt ment, ezért írtam, hogy a Honda az alap, nem a Rover.
2019. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!