Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50b1 mi lehet a baja?

Tyson13 kérdése:

Simson s50b1 mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A karbi túlszívja magát hiába jó a benzinszint beállítottam de a tűszelepen van két kis lyuk amin csöpög a benzin hiába zár el. Új benne minden fúvóka komplett felújítót vettem hozzá. Menet közben ha hamar váltok kettőbe lefullad jól fel kell pörgetni mielőtt váltok. Valaki ha tud segítsen mert már mindent elkövettem vele amit csak tudtam de valamiért nem jó. Amíg le nem állítom megyeget de utána nem akar indulni.

2019. márc. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Te magad írod hogy a tűszelepen van 2 lyuk és folyik a benzin. Akkor szerinted mi lehet a hiba?
2019. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azon ott is van,még a gyárin is a két lyuk.Nem ez a baj,ha nem belül a tűszelep kúpja és annak az üléke kopott,vagy már hibásan gyártották,kiverődött.Kicseréled egy jóra és megszűnik a csepegés.Túl folyik a karbi és ez okozza ezeket a hibákat,tüneteket.

Ha csak a karbi fedelet rákötöd a benzincsőre és fejre fordítva nyitott benzincsapnál is az úszónak a saját súlyának hibátlanul kell zárnia a tűszelepet.

2019. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat tényleg gyári hibás volt mert visszatértem a régit új tömitéssel és megy tökéletesen!
2019. márc. 31. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!