Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés roadstert/cabriot...

Milyen érzés roadstert/cabriot vezetni egy zárt tetejű autóhoz képest, illetve hasonlít a motorozáshoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szabadságérzetre, a menetszélre, a napfény stb.

2019. márc. 31. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
jó érzés. Azért a motorozáshoz szerintem nem hasonlít, mert az arcodba nem fúj a szél... Napfény van, megsüti a fejed rendesen.
2019. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szecessziós Vájling ***** válasza:
91%

Ha egyedül vagy az úton felszabadító, forgalomban viszont baromi feszélyező tud lenni, hogy mindenki belelát az utastérbe - szóval aki nem bírja, hogy az út során minden arra jövő őt fogja bámulni annak nem való.

Motorozásra a mai 1,5 tonnás kabriók már rég nem hasonlítanak, talán a régi 1 tonna alatti kis VW Buggyk vagy Lotus 7 replikák abban a tekintetben, hogy közelebb engednek az úthoz és nem zárnak ki annyi környezeti tényezőt.

2019. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor a motorozás összességében jobb?
2019. márc. 31. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
A motorozás nem attól más, hogy az arcodba fuj a szél. A motorozás attól más, hogy eggyé válsz a motorral, testben, érzékekben. A legkisebb mozdulatodra is reagál a motor, 100%-os figyelmet igényel, ettől olyan jó, és ezért nem való mindenkinek.
2019. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem lennék rá kiváncsi hogy milyen lehet.

Nem is értem minek találták ezt ki, hacsak nem arra hogy ki vagyok-mi vagyok magamutogatás.

Ez nem jó ha esik az eső, ha fúj a szél, ha süt a nap, esik a hó.

De simán bárhonnan ha eldobnak egy csikket és benn landol az ülések közt vagy a műszer falon.

AZ nem szabadság érzet ha állandóan félni kell.

2019. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum akkor jó, ha kis forgalmú, látványos úton például tengerparton, vagy festői kisvárosban tudsz kényelmes tempóban gurulni.


Én személy úgy vagyok vele, hogy ez is maximum 10-15 percig érdekes, utána túlságosan nagy a menetszél és tűz a nap.

2019. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!