Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megjavítanátok vagy kidobnátok?

Megjavítanátok vagy kidobnátok?

Figyelt kérdés

Van egy autóm ami járóképtelen.

A motor jó, pöcre indul nem hengerfejes és nem eszi az olajat. nem fogyaszt sokat. De a kaszni. Alul nem annyira rohadt, a fele lett felújítva. Csak lett egy traileres baleset, le esett a trailerről és kiszakadt a híd tartó nyúlvány, ahol nem lett felújítva (nem tudom hogy hívják azt ahova felcsavarozzák a hátsó hídat.). A fék felvan ujítva.


Van egy autó nekem és van egy az anyámnak. Mind a kettem, autó a munka eszközünk. Ha tönkremenne nem lenne pénzünk másikra és meg lenne fogva a másik.

Ezt az autót tartalék autónak szánnám.


200000 alatt nehezen veszel autót amin van műszaki és nem kell javítgatni, komoly összegért.


Ez megvan kb 100000 csinálva lassan és nevünkön van és csak műszaki kell rá.


Így nagy a dilemma, hogy szétszedjem, vagy megcsináljam.


Szerintetek?



2019. márc. 31. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Kia pride 1999 1.3 kombi autóról van szó
2019. márc. 31. 15:40
 2/4 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ritkaság..inkább nézz be néhány bontóba, hátha akad egy jó lehetőség..erre már nem szabad úgy költeni, hogy csak toldod-foldod..


szerintem.(kivéve, ha komplett műhelyed van, lánghegeszővel is)

2019. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés hozzá az alkatrészpiac.....
2019. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nem túl rohadt autó amiből kiszakad a híd... Rommá van az a rohadva...

Nem fordítanék rá egy fillért sem tovább már. Bukta persze, de eladnám és kész.

200.000-ért sok minden nincs, inkább 300-350.000-ben gondolkoznék és vennék egy Corsa B-t, vagy Swift-et aminek nincs szétporladva az alja, tartalék autónak jó lenne. (Más kérdés, hogy ahol ennyire nincs keret autóra ott nem tartanék fenn egy harmadikat is, csak azért, hogy legyen)

2019. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!