Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha használt autót akarsz...

Ha használt autót akarsz venni akkor az autó színe hányadik szempont? Írd le légyszíves hogy neked mi az első három szempont ami alapján választasz?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. ár (beleférjen a keretembe)

2. műszaki állapot ÉS kilométer (nem szeretek csak állapotot venni)

3. legyen az általam preferált típusok listáján

2019. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Márka és típus (már itt a reális ár be van kalkulálva)

2. Motor, teljesítmény

3. Állapot és km

4. Felszereltség

5. Szín, felni stb.

2019. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

olyan autót eleve nem is nézek, ami drágább, mint a keretem. vagy nem tetszik. Így marad az, hogy

- állapot

- felszereltség

- km futás (igazolható)

2019. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Pont tegnap írtam egy listát, nekem mik lesznek a fontosak amikor megveszem az első autómat (nyáron, mire meg lesz a jogsim)

Fogyasztás

Ár

Életkor (beleértve az állapota is)

Kinézet

Nagyság (hány emberre tervezel)

Van -e rendszámtábla (kilométer visszatekerés és egyebek miatt)

Autó típusáról visszajelzések (jellemzői, előny, hátrány)

Csak kilométer alapján dönteni hülyeség, mert vissza vannak tekerve.

Ez nem három, de én ezeket fogom figyelembe venni, és viszek majd egy két embert akik már vettek használtan autót.

Ja és a színe pont nem érdekel :D (azért rózsaszínt nem veszek, de szinte bármilyen lehet, nem lényeges)

2019. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó utáni. Legyen jó állapotban.
2019. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az első szempont, de fontos. Régebben voltak olyan autóim, amelyeknek nem tetszett a színük, de jó autók voltak. Ahhoz, hogy igazán tetszedjen egy autó, a színe is jó kell legyen. Mert 3x jobban tud kinézni egy autó szép felnivel és szép színben, mint egy alap fehérben, vagy szürkében. Ezért az utóbbi időben sok időbe telik, mire levadászom a megfelelő autót: jó állapot, igazolható kilóméter, megfelelő motor és felszereltségi szint, nameg a szín, ezek egyformán fontosan mind.
2019. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kívánt típusban benne van a színe is. Szóval nem vennék citromsárga, vagy rózsaszín autót akkor se ha kiváló állapotú, keveset futott, jó felszereltségű, stb.
2019. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Ár. Tehát amit meg tudok fizetni, eleve abban a kategóriában nézelődöm. Viszont a konkrét autónál már nem sokat alkudozom: ha egy autó jó vétel mondjuk 800e Ft-ért, akkor 850e Ft-ért is az.


2. Típus. Tartós, megbízható legyen, típushibái ne nagyon legyenek.


3. Olcsó fenntarthatóság. Itt nem annyira a fogyasztásra gondolok, hanem az alkatrész áraira, no meg, hogy mennyiszer lesz rá szükség (ld. 2. pont).


4. Kényelmes legyen a derekamnak, lábaimnak. Ahogy öregszem, ez egyre fontosabb szempont, ma már kb. egyenértékű 3. ponttal.

2019. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én alapból nem tudok egy listát felállítani hogy 1 vagy 10-ik szempont ez és az. Valahol minden fontos, az összképet, össz állapotot nézem.
2019. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsók között.A legtöbb úgyis a fekete-fehér-szürke tengelyen mozog,de én a kéket és a zöldet is szeretem.Max a piros,rózsaszín variációt nem venném meg.
2019. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!