Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri invesztálni...

Szerintetek megéri invesztálni ebbe az autóba?

Figyelt kérdés

Felícia, 1,2, 50 kw, 98 kiadás.

Problémák a következők; 1. Amikor megyek partról lefelé, akkor rezeg az egész kormány, és amikor fékezem, érzem, mintha el lennének kopva a fékek is.

2. A nyári gumik regaláb 10 éve nem voltak cserélve (nem volt véve új gumi). Azt is kell venni, nyári gumit.

3. Fék villany nem világít.

4. A kuplungot nehezen tudom kinyomni, apukám szerint az is már az utolsókat rúgja, azt is kell cserélni.

5. Ha dugóban vagyok, kell fűtenem, mert megy fel a víz. Főleg nyáron a legrosszabb; nem elég, hogy nyáron kint 35-40 fok van de autóban is kell fűtenem. Nagyszüleim oda adták ezt az autót. Felesben fizessük a javítást, STK, EK.



Apukám oda adná a vw sharant. 96 kiadás, 60-65 kw körülbelül. Ezen volt minden cserélve. Csak az a gond, hogy az olaj csöpög.


Én tisztában vagyok evvel, ha veszek magamnak kocsit, akkor problémák lesznek vele, de jelenleg 500€ van, + 300 amit a lagziért kaptam, ha egyszer megnősülök.


Nagyszüleim azt mondták, hogy most bele adnak felesbe ebbe a javításba, attól függ megéri-e, mennyi lesz a javítás. Apukám azt mondja, körülbelül 100€ lesz a javítás. Hát kétlem, szerintem ez drágábbá fog kerülni.



Máma kell döntenem, hogy kell az az autó, vagy sem.


Szerintetek mit tegyek? Invesztáljak még bele ebbe az autóba? Már az én nevemre akarják íratni a nagyszüleim, ami nevetséges. Illetve fogadjam el azt a vw sharant? Az nagyobb autó.


Mit tanácsoltok? Kérlek segítsetek.


2019. ápr. 2. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mán Felicsitába nem ölném a pínzemet. Inkább Sharan. Felvidéki vagy?
2019. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Próbálkoztam értelmesebben kifejezni magamot. Igyekeztem.
2019. ápr. 2. 06:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Sharan, de inkább nősüljél meg!
2019. ápr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
07:06: Ha lenne milyen lánynak megkérni a kezét 🤔
2019. ápr. 2. 07:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ooo, te vagy a Feliciás? Szerintem szabadulj az autótól, hátha a kérdéseidtől is szabadulunk, már bocs. Amúgy egy ilyen silány autóba tényleg nem éri meg 150 ezer forintokat beleverni.
2019. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért akarsz szabadulni a kedeseimtol?
2019. ápr. 2. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!