Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha nem fizetem be...

Mi történik ha nem fizetem be az önkormányzat által kiszabott parkolási bírságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég rossz helyzetbe kerültem munkám miatt, és több parkolási bírságot is kaptam, amit most nem részleteznék.


Mi történik ha nem fizetem be? Hogy tudják "behajtani" a parkolási bírságot?


Azt tudom, hogy a rendőrség által kiszabott helyszíni bírságot le is lehet dolgozni, valamint ha nem fizetem be átváltják szabadságvesztésre. Ez az önkormányzatnál hogy működik?


Köszönöm.



2019. ápr. 2. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fizesd be, majd írd meg hogy mi is megtudjuk.
2019. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be fogom fizetni, nem nagy összeg összeadva sem, csak érdekel, hogy mi lenne ha.
2019. ápr. 2. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha befizeted akkor mi a kérdés?
2019. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizetési meghagyást fognak küldeni a kamatokkal megnövelt összegről. Ha ezt nem fizeted be, letiltják a fizudból, inkasszózzák a számlád. Ha ellentmondasz, perré alakul a dolog.
2019. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszi. Már befizettem egyébként. 7700ft
2019. ápr. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!