Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek ilyen motorkerékpárt...

Vennétek ilyen motorkerékpárt újonnan?

Figyelt kérdés

[link]

Szállodában dolgozok és jó időben szeretném az autóm kímélni az UV-től, az esetleges, parkolóban történő károktól. Nem utolsó, hogy motorozni is szeretnék... Motorral egész közel állhatnék a bejárathoz, árnyékos helyre és még rá is látnék a kamerák segítségével. Néztem 125-ös robogókat a jobb szélvédelem miatt, de nekem térdben nagyon szűkek, ha fordítom a kormányt. Így ilyen kis mindenes motorokat nézek, mint a Honda CBF, Yamaha YBR például. 450-550 000 Ft körüli vételi összeget szánok rá, mivel ez egyben első nagymotor is lenne. Fentebb említett motorok pont ennyibe kerülnek 10 évesen, 10-40 000 kilométeres futásteljesítménnyel, talán meglévő gyári dokumentációval stb. Aztán belefutottam ebbe a hirdetésbe és a motor is tetszik. Azt tudom, hogy kínai, nem ismeretlen a márka. Azt olvastam róla, hogy az utóbbi 10 évben nagyon sokat fejlődött, előnyére. Én hajlanék felé, mert mégiscsak egy garanciális jármű, de ott motoszkál bennem az is, hogy lehet nehezen tudnám használtan annakidején eladni. Ti mit tennétek a helyemben?



2019. ápr. 2. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a gép pont a ybr műszaki színvonala alatt van. Oké,hogy új de silány minőségű alkatrész ellátása nem az igazi. Szerintem jobban jársz egy Yamaha, Honda géppel.
2019. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hamar még nagyobb motorra ülnél, akkor szerintem használtat vegyél. Ha pedig sok-sok évre terveznél vele, akkor én megvenném újonnan és nagyon vigyáznék rá. Megfelelő használattal és odafigyeléssel ezeknek se lesz sok baja. Bár én akkor már egy TX125-öt vennék.
2019. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vedd meg nyugodtan. Akkor romlik el valami, ha nem kap olajozást, vagy üveghangon mész száz kilométert.

Ha fullszint olajat használsz, és jó benzint, akkor örök darab. Ha jól bánsz vele, bármikor eladhatod.

2019. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen tetszene akkor vennék.

De a robogó miért szűk neked térdben? Ez például.

[link]

Egyébként se autót , se motort nem úgy veszünk hogy jajj milesz ha elakarom adni majd.

Ezen így is úgy is csak bukni lehet.

2019. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Magas vagyok, 193 centiméteres. Ki kell tennem oldalra a térdem körforgóknál például, mert nem tudom elfordítani a kormányt különben.

Persze hogy bukok rajta, ez nem kérdés. Úgy értettem, hogy valószínűleg bizalmatlanok lennének vele azért mert kínai és lehet hogy jó ideig árulhatnám. 3-4 évre tervezek ilyen nyolcadliteres gépet használni, utána váltanék másra. De ha beválik, lehet megmaradna városi szaladgálósnak...

2019. ápr. 2. 21:30
 6/6 veterán vas ***** válasza:

"Ti mit tennétek az én helyemben?"


Döntenék a saját igényeim és a saját pénztárcám alapján,.

Semmiképpen nem hagynám, hogy vadidegen emberek véleménye befolyásolja az általam megálmodott motor megvásárlását.

2019. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!