Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hy Egy e92 2006 kuperol lenne...

Hy Egy e92 2006 kuperol lenne szo 224 ezer km van benne vezerlest ebbe kell cserelni eddig meg nem volt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 21:37
 1/5 anonim válasza:
Isten tudja.
2019. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anahystor válasza:

Nem tudom, a Biblia semmit sem ír róla.


Darvin idejében meg nem gyártották ezt a szériát, így ő sem emlékezik meg róla a Fajok eredetében.


Próbálj meg krisnásoktól érdeklődni!

2019. ápr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Láncos hajtást használ. Ha nincs baj a lánccal, nincs megnyúlva vagy sérülve akkor nem kell cserélni.


Azt meg hogy van-e baja, így nem tudjuk megmondani. Ahoz ott kéne állni mellette. De ha nem halassz furcsa hangokat akkor szerintem nem kell piszkálni.

2019. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anahystor válasza:
Bocsánat, ha valaki nem értené a válaszomat, a kérdés eredetileg a valláskritika rovatban volt!
2019. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kicseréltetném. Persze lehet nincs semmi baja, de itt jobb óvatosnak lenni. Plusz ki tudja valós-e a kilométer, lehet van benne 300 vagy több is pláne ha dízel. Vezérlésen, olajcserén, féken és gumin nem szabad spórolni.
2019. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!