Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma? Egy...

Mi lehet a probléma? Egy 2006-os évjáratú 1.3-as Suzuki Swift-em van és kb 2000-es fordulaton (főleg 80km/h sebességnél 5. fokozatban) hangos búgó hangot ad az autó.

Figyelt kérdés
Olaj és szűrők most lettek benne cserélve a fékbetétekkel együtt és rendszeresen 10.000 km-ként viszem cseréltetni.Én kipufogóra gondoltam de lehet más oka is lehet.

2019. ápr. 4. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Gázadásra/terhelésre erősebb ez a búgó hang?

Honnan jön? Motortérből? Középről? Balról? Jobbról?


(Egyébként váltóproblémával kapcsolatban hallottam már ilyen szimptómát, hogy erőteljes, búgó hang volt utazótempónál, és az esetben az volt a javaslat, hogy cserélni kellett a váltót.)


Hogy kiderüljön, hogy mi lehet a gondja, pontosabban be kéne azonosítani azt a búgó hangot.


De, ha hamarabb akarsz pontosabb, hihetőbb véleményt, akkor keress fel egy szervizt/szerelőt. Mi itt csak találgatni tudunk, a dolog valószínűleg ott fog végződni.

2019. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kerékagy csapágy.

Megemeled,és megpörgeted.

2019. ápr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!