Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H classic III...

Opel Astra H classic III érdemes ilyen autót választani?

Figyelt kérdés

H Astra vásárlásán gondolkodom. Ugyan abban az árkategóriában sokkal újabbak a címben említett típus. Ha jól tudom ezek kifutó termékek voltak, ezek után jöttek a J astrák.

Érdemes classic III-t vásárolni, vagy lehetséges hogy rosszabb minőségű anyagokból, alkatrészekből lettek gyártva?



#Opel #kopel
2019. ápr. 4. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyilván kicsit elavultabb, ódivatúbb, mint egy későbbi típus (Peugeot 308, Megane III, Golf VI, i30). Ezért olcsóbb.
2019. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1#

Nem értem pontosan mire gondolsz. Nem kifejezetten más márkákhoz képest értem, hanem a H Astrán belül. Az említett nevű verziók sokkal olcsóbbak, mint a bármilyen más utónevű h astrák.

2019. ápr. 4. 16:35
 3/13 A kérdező kommentje:

Példa

Opel Astra H 1.6 enjoy (2005) 1.000.000 ft

Opel Astra H 1.6 classic III (2012) 900.000ft


Miközben felszeretségben nincs különbség, mégis 7 êvvel fiatalabb mégis olcsóbb. Mind2 sérülés mentes.

2019. ápr. 4. 16:38
 4/13 anonim ***** válasza:
#16.35 Astra Classic III = Astra H. Nem indokolt az alacsonyabb ár. Ha így van, talán azért, mert a Classic kevesebb változatban kapható, mint a H, így gazdagon felszerelve, vagy nagyon erős motorral nem. De ez csak tipp. Nem hiszem, hogy az alkatrészeket rosszabbakra cserélték volna.
2019. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4#

Valahol olvastam, hogy a classic típusok mindig utolsó darabok. Tehát a J astra bevezetése előtt, ezzekkel futtatták ki a H astrákat. Éppen ezért akkor újonnan vásárolt járművek is olcsók voltak, mivel már volt új generáció. Ami lenyomta az árukat.

Viszont erre nem igazán térnek ki, hogy ez minőségben is jelent e változást?

2019. ápr. 4. 16:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor áthelyezték a gyártást Lengyelországba, akkor jött a classic III elnevezés. Minimális minőségromlás, spórolás észrevehető ezeken, de nem kell nagy dolgokra gondolni. 98%-ban ugyan az a H Astra mint korábban.

Ha a 7 évvel fiatalabb változat még olcsóbb is, akkor nem kérdés,hogy azt venném.

2019. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom fehér színű és 1.6 benzines a 2012-es Astra. Ezek azért ilyen olcsók, mert leadott rendőrautók voltak.
2019. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na igen, az lehet. Rengeteg van belőlük most a piacon. Mármint a leselejtezett rendőrautókból.
2019. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Így már érthető.

Érdemes venni volt rendőrautót?

2019. ápr. 5. 04:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyire és milyen minőségben rakták helyre a gépet. Belülről eléggé lepukkant autókról van szó, de sokszor elég kevés a km bennük. Találkoztam olyannal amiben csak 50e volt. Ha a tetőn a lyukakat normálisan csinálták meg, kikábelozták rendesen és kicserélték a kifurkált középkonzolt meg kárpitokat, akkor egész jó vétel is lehet.
2019. ápr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!