Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat B6 első autónak?

Passat B6 első autónak?

Figyelt kérdés

Első autó vásárlása előtt állok, mennyire ajánlott a 6-os Volkswagen Passat?

A kínálat itthon 300 darab, abból 30 benzines a többi dízel. Én nagyrészt városban használnám ezért gondolom a benzines szerencsésebb lenne. Árban honnan indulnak a jobbak? A legolcsóbb magyar papíros 900 ezer forint a legdrágább 4.5 millió. Benzinesek ára 1.3 és 2.5 millió között van.

Nyilván ez két véglet de hol érdemes nézelődni?

Milyen motorral vennétek ilyen használat mellett?



2019. ápr. 4. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2 környékén már jókat kapsz, csak tudj vele parkolni ha már egyből egy nagyobb autót választasz és városozni fogsz.
2019. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy viszonylag nagy autón tanultam vezetni, aztán a szüleim autóját használtam az sem volt kicsi. Inkább az lenne kérdéses, hogy mennyire megbízhatóak “ebben a korban” a legfiatalabb is már 9 éves. Illetve, hogy milyen motorral vegyem? Benzinesből van 2 literes szívó, az szimpatikus lenne. Vagy a tfsi sem különösen problémás?
2019. ápr. 4. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
szívó gyenge hozzá, a tfsi tökéletes. mindegyikkel meg lehet járni, ha nem törődtek vele
2019. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!