Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán autók közül melyik...

Sonesta kérdése:

Japán autók közül melyik márka nyújtja a legjobb megbízhatóságot, esetleg presztízst? Honda, Mazda, Toyota?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 5. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik megbízható, legalábbis fatális hibák egyiknél sincsenek, ha valami apró utólagos probléma felmerül, szinte rögtön javítják, ismerősi körömben volt egy Nissan hátsó lámpatest cserén.

Ezek sosem voltak presztízs autók, ha valaki jó autót akart meglepetések nélkül akkor japánt választott, nem németet. Régebbi időkben a jó ár/érték arány miatt sokan Hondákat építettek át.

Szinte mindig ajánlanak Hondát vagy Mazdát ha olcsón kell jó teljesítmény, én is ezért vettem Mazda 3-at.


Mai autók közül pedig szintén jó választás lehet mindhárom típus, Honda fiatalosabb, Mazda kicsit komolyabb, Toyota nem tudom milyen elvet követ mostanában.

2019. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mazda a legolcsóbb a három közül mivel sajnos a magyar utakon hamar porrá tud rohadni, ha nem fogyelsz oda nagyon.

A toyota pedig nem annyival jobb a többinél mint amennyivel drágább.

Kb. Olyan mint a németeknél a vw. Magyaroroszagon tobbet el tudsz kerni egy toyotaert vagy vwert mert rengetegen csak az emblemat nezik hogy villoghassanak vele. Gondolom ilyes fajta presztizsre gondoltal.

2019. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
azért egy vw mondjuk 20 évesen ezerszer jobb állapotban szokott lenni, mint egy mazda/honda/toyota. nem véletlen tartják az árukat, hiába voltak kb egy árban újonnan
2019. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Lexus.
2019. ápr. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

A Honda a leg megbízhatóbb . A Toyota megbízhatósága is jó de már nem olyan mint régen. A Mazda gyengébb minden téren de inkább annak tudható be hogy anno a forddal együtt voltak . Elvileg rohad, a mostani mazdam 4 éves az még nem.

Mitsubishi ismeretlen mert régen volt vele szívás próbál feltamadni, Nissan már francia, de régen is középszerű volt, Subaru haat szép szavak mennek de majdnem minden autójuk foglalkozos volt.


A Lexus Toyota az is vállalható sőt nagyon is de nem Honda. De van presztízse bár az nem tudom hogy mire kell

2019. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak Toyotáim voltak (3 db), mindegyiket legalább 5 évig használtam. Ebből látszik, hogy én melyikre szavazok. Presztízse nem sok van, de nekem mindennél fontosabb, hogy az autó működjön. Minden nap. Ne kelljen rejtélyes hibákat keresni, esetleg "megszokni mert ez ilyen..."
2019. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Legmegbízhatóbb a Mitsubishi.
2019. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Honda brutálisan jó és tartós motorokat gyárt. Több százezer kilométert elmennek meghibásodás nélkül ha odafigyelsz a kocsira. Nagyon jól néznek ki a kocsijaik, fiatalosak és modern kinézetűek. Egyetlen gond a kasztni rohadása lehet, de nem vészes.


Toyota motorjai szintén elképesztően megbízhatóak, rengeteget elmennek a benzinmotorjaik. Az egyetlen japán márka ami nem rohadós, nagyon jók a kasztnik is. Egyetlen negatívum a Toyotánál a kinézet sztem.


Mazda a legrohadósabb kasztni terén mind közül. A motorjaikkal több a probléma mint a Honda vagy a Toyota motorjaival. Nem annyira tartós konstrukció, idővel problémás az olajfogyasztás miatt, legalábbis én ezt hallottam. Kinézetre viszont nagyon menő autók vannak.

2020. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekünk Toyota Hiace-unk van, ez már a legfrissebb egyben utolsó japán Hiace.

Egyáltalán nem vagyok megelédegve vele, fapados kocsi, mert a japánok nem áldoztak rá, mivel már úgyis kifutott, nem vitték eléggé. A kasztnija nincs galvánozva, rozsdázik mint a fene, eddig egyszer volt átfeste az egész autó! És még mindig.


A Hondát magasztalák, nincs vele tapasztalatom.

A Mazda szép.

A toyota legtöbbje meg amúgy tényleg gagyin néz ki :/


Ha autót vásárolsz csak a márka nevére kár támaszkodni. Azon belül is annyi fajta és minőségű van, hogy csak na..

Muszáj mélyebben, típus és még évjárat szerint is belefolyni a dolgokba.. ez van.

2020. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi Suzuki Swift
2022. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!