Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri rögtön az A2es jogosítv...

Megéri rögtön az A2es jogosítvány?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem ültem motoron, de nagyon csábít. Kérdésem, merjek belekezdeni igy az a2be, vagy vegyek kezdetnek egy 50es motort, es majd csak utána (1,2év) kezdjek bele az a2be? Mennyire lenne nehéz rögtön egy nagyobb motorral megtanulni motorozni?

2019. ápr. 6. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mehet az A2.
2019. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a korhatár megvan menny akár A-ra is
2019. ápr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy tök hülye és tök béna akkor nem lesz gond a nagyobb motorral sem. Szerintem mehet egyből az A2.
2019. ápr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

Mikor én jogsiztam akkor a csapatban volt 2 lány aki a 0rál indult A korlátlanra.

az egyikkel végül minden vizsgám egyidőben volt, a másiknak még kellett egy kis gyakorlás így ő egy vizsgával később jött.

elsőnek úgysem ülteti rá az oktató a A hoz való tanulómotorjára hanem az A1esével gyakorlatatja a váltást, fékezést.

majd ha az jól megy akkor engedi majd nagyobb motorra úgy is.

2019. ápr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem ültet rá, engem is raultetett. A tanuló motorok eleve rommá vannak hajtva, xarul beállítva, nem is mennek. És az a korlátlan vizsga is egy 400as motorral volt..
2019. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

Oktató függő. Az én oktatómnak volt 3motorja.

Egy keeway 125ös terepszerű, egy gs500 A2 höz 45paci, és egy 600as bandti A hoz (77paci) plusz 30kilóval kb nehezebb is mint a gs500.

lehet van olyan oktató aki leszarja hogy milyen állapotban van a motorja. Ahol én voltam ott azért nem volt olyan rossz, igyekezett olyan rá ültetni a legerősebbre aki már volt azon a szinten.

2019. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!