Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó/motor vásárlását...

Új autó/motor vásárlását követően, ha lerobban a jármű és trailerrel kell haza szállíttatnom, akkor köteles fizetni a számlát az eladó?

Figyelt kérdés
Garanciális, újonnan vásárolt járműről beszélünk. A számlát az eladó cég nevére kértem a trailerestől. 1 hete vásároltam.

2019. ápr. 7. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, ilyenkor az első az assistant szolgáltatás felhívása, ők intézik a többit. Ha messze vagy otthontól a hazajutásod, ellátásod, szállásod, meg a csereautót is intezik, nemcsaka trailert.

Ennek ez a menete, nem az, h vitetem a kocsit saját költségre, majd utólag gondolkodom, h mi is van.

Ha korrektek, természetesen így is kártalanítani fognak.

2019. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Felhívtam a cég hivatalos szerelőjét, aki a garanciális karbantartásokat végzi, az eladás és a javítás ugyanabban az épületben van, ügyeleti telefonszám nincs. Megkérdeztem, mit csináljak, nem akarom se lenullázni a gépet mégjobban, se saját költségbe verni magam. Leb*szott, hogy mit képzelek, hogy vasárnap hívogatom őt, munka időben tegyem... Felhívni mást nem tudok, szóval legyen, akkor hívtam trailert... Motorkerékpárról van szó.
2019. ápr. 7. 19:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Motorkerékpár? Mégjobb... mégis melyik cég az, amelyiknek nincs assistance szolgáltatása manapság?

A szerelőt tényleg felesleges hívni, viszont ez sem egy ügyfélbarát hozzáállás... robogóról van szó?Mert akkor mindent értek.

2019. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, hanem motor! Benelli 302bn, Szentdendre.
2019. ápr. 7. 19:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Ahol a keewayt is árulják?
2019. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelesek. A garancia a termékre szól, nem arra, hogy hol és mikor romlik el. Az a te felelősséged.


De azért egy normális cég aki kicsit is ad magára egy pár napos motort ami úgy robban le, hogy tréler kell hozzá ... az megoldja.

2019. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A presztizs és a jó hírnév megtartása megköveteli nyilván...
2019. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#5-ös, igen, ugyanaz az importőr/forgalmazó.
2019. ápr. 8. 04:35
 9/15 A kérdező kommentje:
nem fizetik, nincs assistance... ennyit róluk
2019. ápr. 8. 09:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Derék banda... igazi következetes kereskedés lehet.
2019. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!