Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7 3. 0 tdi mi a...

Audi A4 B7 3. 0 tdi mi a véleménye akinek volt ilyene? Ha normális tempóval megy az ember betartott kresszel akkor is bezabálja a 9 litert? És mennyire megbizható ez a motor?

Figyelt kérdés
3.0 tdi
2019. ápr. 7. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Spritmonitor.de a fogyasztashoz, szaz meg szaz sajat meres. Bar egy Audinal miert is szamit a fogyasztas 1-2 l ide vagy oda?
2019. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mivel elég sokat fogok vele menni és azért nem szeretném hogy 10 literrel egy le a pénztárcám! 1.9 pdtdi szerettem volna de ha most nem 5-öt hanem 7-8 at eszik azt még elfogadom. De akkor annyival erősseb autó is van alattam
2019. ápr. 7. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem neked való ez alapján.

A legjobb motorok egyike, de automata váltóval összkerékkel a 10 litert is elérheti minden további nélkül a fogyasztása. H ez gond, inkább engedd el!

A fenntartása mellesleg sokkal többe lesz, mint az a pár liter plusz. H meg sokat mész, akkor...

2019. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Manuális váltóval szeretném vasárolni!
2019. ápr. 8. 05:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne erölködj már! Megkaptad a választ. Ez a motor NEM NEKED VALÓ.

Aki 2 liter fogyasztás különbségen rugózik, az járjon Lupo 3L-el.

2019. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor leszel bajban, mikor meglátod, h egy első fék csere kedvezménnyel 100 ezerből alig áll meg, egy garnitura gumi 200- ból, egy eleltromos vezérlőegység 3-400 ezerből, amiből a komponensvédelem miatt bontottat hiába is vennél, csak a gyári új játszik...
2019. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez így még nem nagy összeg egy prémium autónál,én több milliós költségekre számítottam! Ez még fentartásban belefér a keretembe.
2019. ápr. 8. 09:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Ejjj, akkor a fogyasztáson mit agonizálsz, h többmilliós fenntartási költség belefér a keretbe?

Ha kell az erő, annak ára van.

Ha van pénz majomra, legyen banánra is, szokták volt mondani.

Az erő és a komfort kárpótol azért a pár liter gázolajért.

2019. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Segítek neked, A6-osom volt Tiptronic-al ezzel a motorral.

Vegyesben 9-10 liter (ez a többezer kilóméteres átlag rrövid utakkal, hosszú utakkal és autópályával együtt).

Autópályán 7 liter.

Városban 13 liter.

Aki meg ezt a baromságot fújja, hogy mit számít a fogyasztás, annak még nem volt autója. Nyilván többet eszik, mint egy 1.9 PDTDI, de mérlegelni kell, hogy megéri e, vagy sem a plusz költség. Szerintem nagyon megéri. Hosszú utakra ideális, mert hosszú, 100+ kilóméteres utakon nagyon jó, 6-7 literes fogyasztást lehet vele produkálni normálisan haladva.

2019. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Takumi ***** válasza:
Igaz b8 de nagy eltérés a burkolat alatt nem lehet. Normális használattal 7 liter simán hozható(bc szerint+kézi váltó). A motor igen megbízható 290k km után lett eladva költeni nem kellett a motorra soha. Nyilván ha egyszer vezérlést kell cserélni az húzós, de aki ilyet vesz az vállalja. Remek autók, 4kerék pedig nagyon nagy királyság. Nyilván ha valami beszarik mint pl nekem az egyik lámpa akkor felkell tanítani tehát Józsibá nem fogja tudni megoldani.
2019. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!