Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják a BMWre hogy...

Miért mondják a BMWre hogy szervízigényes és állandóan kell költeni rá, egy Audi vagy Mercedesre nem vonatkozik az ami BMWre is?

Figyelt kérdés
Mindig csak ezt hallom a BMWről, ez az Audira vagy Mercire nem igaz? Hiszen ez a 3 nagy presztizsmarka..
2019. ápr. 8. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem erről szól. Az emberek utálják a BMW-ket, ezért mindenfélét rájukfognak. Nekem már a második van. Hazsnáltam vettem mindkettőt, voltak rajtukj kisebb javítani valók (melyik használtautón nincs?), de azok kijavítása után, sose romlottak el. Olajcsere és kopó alkatrészek cseréje volt csak. Nem kell komolyan venni őket, a legtöbben csak irigyek, még egy 30 éves BMW-re is. Próbáld ki, hogy beírod itt gyakorin az "autók, motorok" kategória keresőjébe hogy BMW, aztán elolvasod a kérdéseket. Szinte nem fogsz olyat találni, ami arról szólna hogy elromlott valamia kocsin. Utána írj be valami olcsó márkát, pl hogy Opel. A kérdések fele arról fog szólni hogy valami sz@r a kocsin. Akkor melyik a szervízigényes?
2019. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na itt sem kaptam még ilyen normális választ köszönöm szepen rendes vagy.
2019. ápr. 8. 00:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért mert az átlag magyar BMW az 11-15 éves, lepusztult sokat futott hulladék.


Egy új BMW semmivel sem problémásabb, mint egy hasonló felszereltségű akármilyen másik autó. Persze többe kerül a fenntartása, mint egy Swifté, de nem is az a technika van benne :)


Ez minden járműre igaz, csak itt a gyakorin a BMW-t szokás kiemelni. Ha egy autóra nem költöd rá minden egyes hibánál és kötelező karbantartásnál amit rá kell, akkor idővel egy guruló hulladék lesz. Ki lehet menni az autópiacra vagy a kereskedésekbe és meg lehet nézni az átlag magyar NEM BMW-t, amikre nem kell költeni.. minden második 10 éves autó torka véres.. :D

2019. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Első vagyok. Szemléltetésként megcsináltam amit mondtam. Itt vannak az opeles kérdése, pirossal aláhúzva ahol valami hiba van a kocsival:


[link]

2019. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

BMW-s kérdések. Szintén pirossal aláhúzva ahol valami hiba van a kocsin:


[link]

2019. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég hülye ötlet egy bármilyen opellel összehasonlítgati egy bmw-t, egyrészt nem egy árkategória, nézd meg 500 ezerig mennyi bmw-t, és mennyi opelt találsz a hahu-n, kis országunkban meg még mindig az ár a döntő szempont...

Azonkívül nem jelenti azt, hogy egy opel rosszabb lenne műszakilag egy bmw-nél, sőt....

Szerintem az mindent elmond, hogy egy G astra még 20 év után is a gyári gumiharangokkal fut a féltengelyein...

2019. ápr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os. Tökmindegy, ez csak mellébeszélés. A kérdés az volt, melyik szervízigényesebb. Láthattad a válaszomból, hogy melyikről tesznek fell több olya kérdést, hogy valami elromlott a kocsin. Tényleg nagyon jók az opleke, legalábbis itt gyakorin a suzukik után a legjobbak. Azok is maguktól cserélnek olajat igaz?


"Szerintem az mindent elmond, hogy egy G astra még 20 év után is a gyári gumiharangokkal fut a féltengelyein..."


Miért, szerinted a BMW-k nem? Amúgy lehet, de attól még kényelmetlen sz@rok, amiket folyton szervízbe kell hordani mert valami elromlik rajtuk. A kérdező meg erre volt kiváncsi.

2019. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom a sok irigy csóró opelesnek nem tetszenek a válaszok. :D
2019. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek, ez csak egy kérdés és nem egyezhet mindenkinek a velemnye:)

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat.

2019. ápr. 8. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább modelltől függ a dolog, az Audinak és a Mercinek is vannak trágya, csapnivalóan szar modellei, szar motorokkal. De nagy általánosságban a BMW-k problémásabbak, ezt tapasztalatból mondom.
2019. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!