Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota corolla 1.4 vvti...

Toyota corolla 1.4 vvti vezérműlánc csere?

Figyelt kérdés

sziasztok vettem egy toyota corolla 2003-as autót 175 ezer van benne az óra szerint igazából fogalmam sincs volt e tekerve az óra vagy sem :D

Egy 1.4-es vvti 92 le motor van benne (4zz a motorkód)


A kérdés annyi lenne a vezérműláncot mikor kell cserélni szerintetek? Egyébként nagyon szép hangja van a co kibocsátása 0,1 volt azt mondták a műszakin hogy ez teljesen jó. Igaz nem értek hozzá annyira


köszi a válaszokat előre is


2019. ápr. 8. 17:01
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
Majd ha zörög/kidobja a hibakódot amiből nyúlásra lehet következtetni. Nyugodtan elfagyizhatod a pénzt amit erre tettél félre.
2019. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem :D és ez a hiba a műszerfalon miben nyilvánul meg? mer amikor ráadom a gyújtást semmi extra lámpa nem villan ki amit nem tudnék hogy mi az:)
2019. ápr. 8. 17:21
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
Járó motornál hibakód és ha minden igaz vezérműtengely jeladóra
2019. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ csak hát fura hogy sehol nem találok róla csereperiódust
2019. ápr. 8. 17:25
 5/8 A kérdező kommentje:
meg ugye nem tudom meg e várjam a csörgést nem tudom mennyire hajlamosak ezek a szakadásra
2019. ápr. 8. 17:27
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:

Azért nem találsz, mert nincs hozzá. Értelmesen használva elmegy 300+ ezret.

Nem hajlamosak a szakadásra, nyúlásnál kell csak cserélni.

2019. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszod :)
2019. ápr. 8. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Hallottam rémtörténeteket és videókat is erről. Van olyan Toyota ami még 100e se megy el egy lánccal 2002től. A régiek 20+ évesek mentek el akár fél millió km-t is egy lánccal a mai autókra sajnos ez nem igaz. Legyen az japán vagy német. Mellesleg ismerősöm corolláján 160 ezernél hozta fel a hibakódot lánchibára 230 volt a cseréje.
2019. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!