Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 km óra csak az időt...

BMW E46 km óra csak az időt mutatja és a BC gomb nem csinál semmit, akkor nincs benne fedélzeti számítógép? Illetve a tikos menü (service menu) sehogy sem jön be, pedig a leírtak alapján csinálom. (kulcs 1-es állás, bal gomb nyomva tart)

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak simán kontaktos a kapcsoló, nekem is ilyen. Eleinte indexnél ment még, aztán sehogy. Olyan nincs hogy nincs bordcomp...
2019. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az összes e46-ban van bc? Ha így van, akkor örülök, és köszi a választ!
2019. ápr. 8. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Kellett neked bíjemví. Nem baj, diszkó előtt túráztatni nyélgázon így is lehet, a tiniribik úgyse a titkos menüre nedvesednek.
2019. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tipikus hozzászólás... de nem nyert. 40 leszek, és tizenéves álmom volt egy e46. Számomra(!) a mai napig is az egyik legszebb autó, erős dinamikus motorral, aminek a hangja sem az utolsó, és a futóműve is első osztályú. Pakolni is lehet azért bele, mivel kombi. Én találtam rajta irányjelzőt, használom is, és tudok 50-el menni vele városban.
2019. ápr. 8. 22:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a hármassal. Tipikus irigy opeles vagy Suzukis lúzer.
2019. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hármasnak kocsija se lehet, csak komplexusa.

Vegyél bontott kart, én még nem láttam olyat, hogy nincs board.

Mellesleg nekem az E36 volt álmaim kocsija. (abból is van egy)

2019. ápr. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig már elérhető áron vannak, biztosan szivesen lenne tulajdonosa ő is egy szép példányak.


Amúgy meg nem értem, hogy ha felteszek egy kérdést a computerről, akkor miért nem arra reagál? Ha meg nem tudja a választ, akkor miért nem lép tovább?? Nem azt kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye a BMW tulajdonosokról..

2019. ápr. 9. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg nem értem, hogy ha felteszek egy kérdést a computerről, akkor miért nem arra reagál?"


Mert BMW szerepel a kérdésben. Magyarországon a prolik megvadulnak ha azt olvassák BMW. Nincs még egy olyan márka, amire ennyire irigyek lennének, még akkor is, ha valami 30 éves példányról van szó. Az ilyen válaszolók tipikusan a suzuki, opel, volskwagen, skoda, renault, fiat, honda tulajok.

2019. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont a prolik veszik a bmw-t, az e46-ot meg főleg, nem tűnt fel? Meg a cigók.
2019. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!