Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 90-és táblánál 130-al mire...

90-és táblánál 130-al mire számitsak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
kiugrik eléd egy orángután és megeszi a májad
2019. ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy sokkal hosszabb lesz a fékutad, így adott esetben emiatt nem fogod tudni elkerülni a balesetet.
2019. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bírságra vagy kíváncsi, akkor az 45 ezer Ft, ekkora túllépés esetén.
2019. ápr. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hét főbelövés
2019. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Volt traffi vagy nem?" Rendszámod fönn volt tudtad előre, hogy nem akarsz fizetni? Soha nem értem meg azokat akik gyorsan mennek, kvázi tesznek a szabályokra ,de a rendszámát nem veszi le... milyen csicskagyász emberek az ilyenek, ha tudom, hogy menő vagyok akkor megadom a módját.. amúgy meg 45 ha volt traffi, azt a pénzt el is ihattad volna.. ennyiből szegényeknek is adakozhattál volna. "Adhatnék neked pénzt simán, de nem pazarlom rád az energiám" ahogy szól a zene. Bocs a betü elütésekért, épp vezetek. "


Idézett példát ne kövesd, meg ne menj gyorsan.. :) balesetmentes közlekedést.

2019. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!