Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgan a vizsgabizto...

Forgalmi vizsgan a vizsgabiztosok mivel szokták "szivatni" a vizsgázókat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én vb lennék mondanám, hogy menjünk mekibe , kérek 2 sajtbureszt meg krumplit, és kólát. :) ez szivatás, nálunk mert a üc drive végén van egy elsöbbségadás tábla, sokan nem figyelik. :)
2019. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Engem pl semmivel nem szívatott.....mondjuk nem tudom,de az nem számít szívatásnak,hogy abszolút nem azt csináltuk amit húztam,mert bementünk a városba ott parkoltunk az összes lehetséges módon,aztán szuper nagyon jól megy tegyem már itt ki,mert neki dolga van. 20 perc volt az egész vizsga
2019. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Belekötnek mindenbe, amibe csak lehet, ha éppen olyanjuk van. De megesik, hogy tök jó fejek és simán átengednek. Főleg a második vizsgán. Példák, ismerőssel vagy velem történt: amikor átsorolt, a hátsó kerék egy picit hozzáért a záróvonalhoz, úgy váltott sávot, hogy fékezésre kényszerítette a mögötte lévőt (nem történt ilyen, ez a baj a szubjektív szituációkkal), a körforgalomban nem a jobb sávban ment a jobbra tartás szerint (nincs felfestve sáv, de a vb szerint gondolni kellett volna rá, hiszen egész széles az út /soha a büdös életben nem közeledtek úgy ott, mintha duplasávos lenne/ ???), mindegyik bukás lett. Illetve a kedvencem, átment a piroson (zöld volt, a vb rossz sáv lámpáját nézte, aztán még erősködött is, meg is buktatott volna ha az oktató nem áll ki a zöld lámpa mellett). Vannak még ilyen alibi okok, sajnos az értékelő lap szerint szinte mindenért meghúzhat, bele lehet magyarázni valamibe. Az én ismeretségi körömben első vizsgán sok embert megbuktattak hülyeségen, másodikon már semmi (kivéve nálam, engem másodikon is valamiért nagyon meg akart húzni, felétől ő irányította a vizsgát, a legrosszabb helyekre vitt, pedig nem hibáztam előtte, nem vezettem rosszul..). Vannak persze tök jogos bukások is, igazából az oktatóm se tudta megmondani, hogy melyikből van több, meg mi alapján engednek át néha egy gyengébb sofőrt, aki meg biztosan vezet miért buktatják meg a semmin. Amúgy vannak sikersztorik is, jó arc vizsgabiztossal, például egyik barátom felment egy kicsit a padkára, volt akinek elnézték, hogy bement a kereszteződésbe, pedig kijönni még nem tudott, máskor fékpróbának betudta a kereszteződésben megállást, illetve direkt félrenézett, amikor lakott területen belül 60 km/h-val ment az illető véletlen.
2019. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Semmivel. Ott ül hátul, csendben van, figyeli, mit és hogyan csinálsz. :)
2019. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En par napja vizsgaztam , meg el se indultunk es mar megjegyzeseket tett.. amig vezettem mindenbe belekotott, persze felre is allitott :/
2019. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Illetve a kedvencem, átment a piroson (zöld volt, a vb rossz sáv lámpáját nézte, aztán még erősködött is, meg is buktatott volna ha az oktató nem áll ki a zöld lámpa mellett)."


Ha nálam is ő lett volna a vizsgabiztos, akkor átmentem volna az első vizsgámon :D Nálam pont fordítva volt, mert én néztem a másik sáv lámpáját és megálltam a zöldnél.

2019. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!