Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb. egy lánccse...

Mennyibe kerül kb. egy lánccsere 5ös golfba 1.6 fsi 2005 (116Le)?

Figyelt kérdés
munkadíjjal együtt,nem szakszervízben

2019. ápr. 10. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
150.000
2019. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen márkáju lánc ilyen drága ?
2019. ápr. 11. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökre más autóm van (citroen) :)

Maga csak a gyári lánc (külföldi oldalas ár) 12000ft

Október elején megy lánccserére, cserélve lesz cakk pakk minden,hogy biztosra jó is legyen :) mint csavarok, alsó és felső fogaskerék és a vezérlésmódosító kerék,lánc,láncfeszítő ívek,zajcsökkentő. citroen kereskedelmi felületén ahol cakk pakk össze tudom ezeket pakolni és árat nézni 115ezerre jöttek ki (kiskereskedelmi ár) . Munkadíjjal együtt 200-at mondott a szerelő és 2 napot :D Biztos vagyok abba,hogy szerelőm,sokkal sokkal olcsóbban rádobna simán egy láncot,de kókány munkát ott nem végzünk, mert utána az elég drága mulatság lehet és elég messzire viszem cserére,mert lényeges volt,hogy ismerje ezt a fajta "csoda" motort.

2019. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Regi 1.9 afn TDI-ben mi kerul 110 ezer egy vezerlescseren, mikor megkapod a szijat 40-ert? Ugyanez... a munkadij. Nem kis melo egy vezerlescsere, nem csak lekapod es felrakod mint a biciklilancot. F30-as 20d BMW-re kertem arajanlatot (NEM SZAKSZERVIZBEN HANEM MARKA SPECIFIKUS SZERVIZBEN!!) vezermulanc cserere. 450 ezret mondtak. Anyag 120bol megvan. Mi ebben a 450? Az hogy 2-3 napos muvelet, tobb emberes melo, motor kibuktat vagy kiszed, stb. Ez ilyen. 150-bol meg kell usznod, a te autod eleg egyszeru konstrukcio.
2019. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!