Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek a kismotorok milyenek?

Ezek a kismotorok milyenek?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyen írna róla egy pár mondatot.

Annyit tud-e mint egy 50 ccm-es robogó?

[link]



2019. ápr. 10. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, tudom nem ezt kérdezted.


De.


Nagy, villogó betűkkel van csak 4 napig akciózva hogy annyiért vehesd amennyiért mindenhol. M

Itt kezdődik az átverés.


Már a promó képeken sincs rendben, nézd az első és hátsó kereket szemből.


A legolcsóbb gumi van rajta, 80/90-10 Yuanxiao.


Oké hogy Bosh motor van benne de mindenki ezt használja, azzal amúgy sem lenne baj.


A váz yamaha vino koppintás ami megint ok, de a többi alkatrészt sehonnan sem fogod tudni beszerezni amikor kivezetik a robogót.


És el is érkeztünk az általános problémához. Az elektromos robogó annyira menő hogy minden cég belekóstol de a nagyobbak is elengedik 1 év után a modelljeiket. Pl Ultimate Flow. Teljesen Vino koppintás így futómű is lenne hozzá de idén már nem lehet kapni.

2019. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, a második kérdésed:


Nem, nem tud. Szigorúan 45kmh hackelni kell ha többet akarsz. Smkp is hivatalosan annyit tud, valóságban meg tartós 65.

2019. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem kellene hogy gyorsabban menjen, az érdekel hogy mennyire tartósak ezek, vagy az akkuját mikor kell majd cserélni és az mennyibe kerül.

A régi Suhanókkal is nagyon sok ember megvolt elégedve.

2019. ápr. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!