Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C14NZ motorkódú 1.4-es Astra...

Compactegon kérdése:

C14NZ motorkódú 1.4-es Astra egyik napról a másikra megadta magát?

Figyelt kérdés
Indul a motor, viszont 1-esben sem tudok elindulni vele, mert megáll. Ma reggel beindítottam, mikor üresben nagyobb gázt adtam, majdnem lefulladt. Padlógáz 1-esben IS semmi, mintha be lenne húzva a kézifék,2km/h-val sikerül szabnom vele 1-2 métert. Felgyújtom a parkolóban?

2019. ápr. 12. 08:25
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
90%
Ez alapján a rendkívül alapos,részletekbe menő leírás alapján meg kell állapitsam,hogy igen az a baja hogy még nem gyujtottad fel a parkoloban!Próbáld ki,minden probléma azonnal megoldódik!
2019. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ennél pontosabban nem lehet leírni. ennyi a baja össz-vissz.

a porrá égetés előtt azért szét is verem vacsővel, csak hogy nekem is jó legyen.

2019. ápr. 12. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Csak úgy nem lehet ott felgyújtani,mert még jól meg is büntetnek..szóval el kell onnan szállítani és akkor választhatsz,hogy bontóba vagy szerelőhöz. Vidd szerelőhöz,hátha nem olyan drága lesz a megoldás :)
2019. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell ezen csodálkozni, az opel sose volt egy jó és megbizható autó. Csak hát elhitették az emberekkel hogy német.
2019. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vinném én, ha tudnám...de vontatgatni-szállítgatni nem szeretném milliókért, magától meg ugye nem megy. plusz ha kiderül, hogy borsos árat kellene fizetnem, az autószerelővel együtt kellene felgyújtanom.
2019. ápr. 12. 10:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Négyeske pont olyan műszaki analfabéta akár a kérdező. Igen, a felgyújtás a megoldás. De másikat ne vegyél helyette, pont annyit fogsz érteni hozzá mint ehhez.


Ingadozik az alapjárat? Motor gázpedálra reagál? Üresben gurítható?

2019. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

meggyógyult harmadszori nekifutásra.

üresben hintáztam benne minden irányba, majd simán indult, és megy azóta is. biztos be vót ragadozvaja krézifék.

2019. ápr. 12. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Húsz év alatt biza szét tud rohadnijaza bovden.
2019. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Tartsd meg a véleményed magadnak. Már mindenki megszabadult az opeltól a rokonságba. Szana szét rohadtak 10 éves korukra.
2019. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!