Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért és mennyi kilóméterr...

Mennyiért és mennyi kilóméterrel ajánlott venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy E46-om van, de új kocsinak egy facelift előtti E90-es vennék. Szerintem M3 stílusú első-hátsó lökhárítókkal elég jól néz ki. Na de az a legfontosabb, hogy szerintetek mennyi kilóméterig érdemes nézni? Én 200 ezret terveztem eddig, a jelenlegi kocsimnál is ez volt a feltétel, mikor vettem. De esetleg nézhetnék több kilómétert is, vagy nem? Előre láthatólag mégegy százezrest bele tennék mire évek múlva szintén leváltanám. E90 tulajon, esetleg lenne tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2019. ápr. 12. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fl utánit érdemesebb nézni, bár az 4misi. Kérdés mekkora a kereted, az E90 azért jóval költségesebb autó mint egy E46.
2019. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A BMW-k simán elmennek 400 ezret is, az viszont már más kérdés hogy ez idő alatt mennyit kell rá költeni.


Én személy szerint 200 ezer fölött már nem vennék. De nyilván ha neked kisebb kereted van rá akkor nyugodtan nézelődj 260 ezerig, ez még belefér.

2019. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel motort nem írtál így én azt mondom hogy 200-300e km között kell rájuk legtöbbet költeni (futómű,motor)
2019. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!