Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung benyomásakor leáll az...

Kuplung benyomásakor leáll az autó néha, miért?

Figyelt kérdés

Fiat punto 1.1 1996


Mennet közben nincs semmi gond megy/húz rendesen az autó, lassításkor mikor kuplungolsz van hogy leáll az autó.


Új gyertya, alapjárati motor tisztitva.


2019. ápr. 13. 06:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha a kuplungot vissza engedem akkor azonnal beindul az autó.
2019. ápr. 13. 06:27
 2/5 anonim válasza:
Nekem ugyanez a bajom, kíváncsi vagyok a válaszokra.
2019. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Személyesen még nem találkoztam ilyen gonddal, viszont az autótechnika egyik írásában írt ilyen problémáról és okáról emlékeim szerint, ott egy zárlatos kábel okozta a hibát emlékeim szerint.
2019. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


Nézd meg a gyújtáskapcsolónál a kábeleket, nekem az egyik úgy néz ki hogy nem csatlakozott rendesen. Mert amióta azt megigazítottam nincs vele gond.

Bár érdekes hogy csak alapjáraton volt baja ezmiatt.


Meg ha még alapjárati motort nem takaritottál azt se árt. Nekem az is sikat segített. Annyi hogy vigyázz mert lehet hogy nem imbusz fejű a csavar hanem torx, én majdnem megszivattam magam ezzel. :D

2019. ápr. 17. 03:46
 5/5 drac válasza:
Nekrm is ugyanezt csinálja .kuplungot benyomom leáll a motor de nem mindig csinálja .motorhibajelző kigyullad akkor csinálja meg van olyan is hogy nemgyullad ki a chek lampa akkor nem áll le a motor
2022. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!