Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi szükség van a Volkswagenre...

Mi szükség van a Volkswagenre a VW csoportban?

Figyelt kérdés

Ha valaki olcsóbbat akar akkor ott a Seat és a Skoda. Ha dragabbat akkor ott az Audi.

A VW tulajdonképpen mi konszernen belül? Se nem olcsó de nem luxus se nem sportos semmi. olyan semmijen.



2019. ápr. 13. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A Seat és a Skoda fölött van minőségben, de az Audi alatt, plusz elég jó a márkanév is... volt a dízelbotrányig.
2019. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy e-mailt Wolfsburgba, majd megírják
2019. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Tehát vannak jóval olcsóbbak meg vannak jóval drágábbak, a VW pont lefed egy piaci rést a közepes árfekvésben, de szerinted fölösleges... Szólj anyukádnak hogy engedje le a vizet.
2019. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Hogy a VW tulajdonképpen mi konszernen belül?


Semmi más, "csak" a névadó, az alapító, és többségi résztulajdonos, meg ilyesmi. :D

2019. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, a VW márka tök fölösleges. Ezért is van az, hogy senki nem veszi a volkswageneket. Ja, várj...
2019. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen alapon a Renó, az menő, de az égisze alá tartozó Lada meg semmi?

Kell lenni minden autószegmensnek, minden ember valahol megtalálja bennük a magának valót.

2019. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Aha, tök logikus amiket írsz. Kíváncsi vagyok, milyen mobiltelód van? Miért pont azt vetted, amit? Biztos, hogy van belőle olcsóbb, meg drágább is, de te pont olyat vettél, amilyet? :-)
2019. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vw az pont az Audi alá van sorolva minőségben. Ülj bele egy skodába utána egy vw-be és rájössz, hogy miért létezik. Amikor a SEAT skoda széthullik a gyengébb minőség miatt akkor a vw még mindig egyben van. Szóval ha szerinted semmilyen akkor sajnállak. Én konszernen belül vw alá biztos nem adnám.
2019. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csupán annyi, hogy évi majdnem két millió (vagy akár több is, nem tudom pontosan) autót adnak el, és világszerte szeretik a márkát az emberek (az USA-ban is szerették). Végülis tényleg hülyeség gyártani.
2019. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aham, a Golf R/GTI, Polo GTI, Scirocco nem sportos... Értem...

Ahogy előttem írták, pár milliót eladnak évente, mert a Seat/Skoda és az Audi közötti piaci rést kitölti, valamint ismert, jó nevű márka számos sikeres modellel.

2019. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!